Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mensi szerint 7+3 hkm vagyok...

Mensi szerint 7+3 hkm vagyok és 5.8 cm az embrió az ultrahang szerint. Szívműködést van. Aggódom a mérete miatt. Normális ez a méret?

Figyelt kérdés

A nőgyógyász szerint kisebb mint kellene. 10 nap múlva kontrol.

Nagyon aggódom.

Mitől lehet ilyen pici? Fejlődhet ettől függetlenül tovább szépen?



#ultrahang #embrió #7+3 hetes terhesség
2021. máj. 19. 14:37
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
A mérés se olyan pontos ilyenkor még. Ne aggódj! Szerintem nincs semmi baj :-) De a következő vizsgálatnál kiderül.
2021. máj. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

17:12-es!

Nagyon köszönöm, hogy írtál!

Hálás vagyok minden szavadért! Komolyan!

Próbálok pozitív maradni és arra összpontosítani , hogy már szívműködése is van!

Boldog baba várást kívánok neked🌸

2021. máj. 19. 17:52
 13/22 A kérdező kommentje:

17:39-es!

Erre nem is gondoltam , hogy a mérés is lehet pontatlan, hisz még olyan picik ilyenkor.

Köszönöm!

2021. máj. 19. 17:54
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Ráerősítek még én is a méréssel :) Két különböző ultrahangon 4-5 nappal eltérő kort mértek.
2021. máj. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Utolsó:

Annyira bízom benne, hogy valami ilyesmi lesz az ok és minden rendben lesz. Csak annyira rám ijesztettek.

Egyébként ha ténylegesen ekkora a mérete és a kora akkor viszont probléma a mérete?


Köszönöm, hogy írtál!

2021. máj. 19. 20:30
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez olyan, mint bármi más eltérés, hogy bajt is jelezhet, de az is lehet, hogy nincs semmi probléma. Gondolom kicsit korrelál azzal, hogy baj van. De ezen még nem kell aggódni, az is korrelál egy kicsit matematikailag azzal, hogy baj van, ha nem hány a kismama, de ettől még milliószámra születnek az egészséges babák az olyan anyukáktól, akik meg se érezték a terhességet, pl. én és a testvéreim is. Ha nem tanultál egyetemi szintű valószínűségszámítást, akkor ennél jobban nehéz elmagyarázni, hogy mit jelent a korreláció a gyakorlatban.
2021. máj. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Sziasztok,

Leírom a végét a történetnek mert én sem szeretem , mikor valaki nem írja meg.

2 hét múlva, az az tegnap előtt voltam a második uh-n és már nem volt szívhang. 1.3 cm volt csak. Megállt a fejlődésben😞😞😞

Nem részletezném, hogy érzem magam, mert gondolom ezt mindenki eltudja képzelni.

Az orvos azt mondta, hogy adnak hétfőig, hogy magától elmenjen . Hétfőn nőgyógyászat a kórházban , Ha addig nem történik meg, akkor ott választhatok, hogy várok még, gyógyszeresen rásegítenek vagy “eltávolítják” 😞

Nem tudom melyik kevésbé rossz vagy kíméletes. Lelkileg mindegyik egy borzalom.

2021. jún. 4. 07:26
 18/22 A kérdező kommentje:

* hogy adnak időt hétfőig.

Az idő lemaradt.

2021. jún. 4. 07:29
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Szia, 6-os vagyok. Nekem missed ab műtétem volt ha gondolod írj, és elmesélem.
2021. jún. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom, ez rettenetes érzés lehet :( Az én első terhességem úgy ért véget (magától, nem kellett művi befejezés), hogy még nem volt szívhang, de az is nagyon megviselt. Így még szörnyűbb lehet. Tényleg sajnálom, és kívánom, hogy legközelebb minden jól alakuljon.
2021. jún. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!