Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha már megfogant a baba, de...

Ha már megfogant a baba, de még nem késik a menstruációm és nem teszteltem, akkor még lehet nehezet emelni?

Figyelt kérdés
Egy raktárházban dolgozom, és néha elég nehéz dobozokat kell emelgetnem. Ha még elvileg nemis tudok róla, hogy terhes vagyok, akkor ez okozhat gondot? Azért írom, hogy elvileg mert nagy esély van rá, hogy az vagyok.

2021. máj. 19. 18:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddig is emelgettél akkor nem valószínű, hogy problémát fog okozni, kivéve persze, ha valami nem oké de akkor emelgetés nélkül is elmehet. Ettől függetlenül ha valaki azelőtt nem emelgetett akkor nem ilyenkor tanácsos elkezdeni.
2021. máj. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm.
2021. máj. 19. 18:58
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Én nem emeltem nehezet sőt rendkívüli mód kíméltem magam és mégis elment szinte rögtön a pozitív teszt után mert kémiai volt amit nem tudtam csak sejtettem mert egyre halványabbak lettek a tesztek.Figyelgesd 2-3 naponta hogy erősödik e a teszted mert ha nem akkor nem is fog megmaradni.Azért olyan nagyon nehezeket ne emelgess ha lehet
2021. máj. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Próbálom kerülni a nagyon nehezeket. De igazából még semmi sem biztos, csak vannak fura dolgok, amikből úgy gondolom, hogy terhes vagyok.
2021. máj. 19. 19:15
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Tesztelj 10-es teszttel.Nekem már menzesz napja előtt mutatta de aztán rossz vége lett sajnos.Várom még hogy megjöjjön mert biztos megborította ez a dolog
2021. máj. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Általánosságban egy egészséges anya egészséges magzata nem fog elmenni pár kg enelgetesetol. Gondolj bele akinek kettő van az emelgeti az idősebbet is ha nem veszélyeztetett terhes.
2021. máj. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Utolsó: Igazad van, erre nem gondoltam. 🙂
2021. máj. 19. 19:21
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
8 hetes vagyok, de a 2.5 éves 15 kilós gyerekemet emelgetnem kell, igyekszem keveset de elkerülhetetlen... Kocsibol ki-be, ha elalszik a kocsiban, fel cipelni a lakasba..de azért nagy dobozokat nem emelgetnék, vigyazz magadra! 🙂
2021. máj. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Próbálkozok. 😊
2021. máj. 19. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!