Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Alul fekvő placenta, milyen...

Alul fekvő placenta, milyen gondokat okozhat?

Figyelt kérdés

Ma voltam morfologiai UH n, ahol

Kiderült hogy a placentám a méhszájamhoz közel van... a babával minden ok, szépen fejlődik. A doki csak annyit mondott, hogy még feljebb mehet, de innentől nincs szex, se emelgetés, se ugràlás. Azt mondta nyugodtan járhatok sétálni, és hogy ne izguljak, hogy ilyenkor nem biztos hogy szulhetek természetes úton. Volt valakinek ilyen? Probalok nem aggódni, bízom benne hogy minden rendben lesz.


2021. máj. 20. 20:49
 1/10 A kérdező kommentje:
21+4 km :)
2021. máj. 20. 20:50
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
Az történhet, hogy elvetelhetsz, ha nem fogadsz szót az orvosnak. Egyébként valószínű pár hét alatt feljebb megy. De ha nem, akkor pl mint mondta az orvos is, lehet hogy csaszar lesz. Egyébként ilyenkor attól tartanak, hogy vérzés lep fel, leválik a méhlepény meg hasonlók.
2021. máj. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Munkába járhatok vajon? Nevelőnő vagyok, elsőseim vannak.

Holnap megyek az én orvosomhoz, megkérdem inkább...

2021. máj. 20. 21:26
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én veszélyeztetett terhes lettem ezzel azonnal és táppénzre vettek, én mondjuk vérezgettem is. Nekem feljebb ment pár hét alatt, simán szültem.
2021. máj. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Általában a 2.trimeszterben ha ilyen van az szülés előtt már hátrább megy. Ritka hogy nem, nyugi. Amíg nem vérzel nincs baj, ne erőltesd magad és rendben lesz. Ha mégis ott marad, császár lesz, ami ilyen esetben nagyon is indokolt, de nem valószínű hogy ott maradna.
2021. máj. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ezt nekem is mondták, azóta feljebb ment. Hallgass a dokikra, de nem kell túlizgulni a dolgot.
2021. máj. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Ha kell fekszek végig, csak minden rendben menjen ❤️

Köszi a biztatást! :))

2021. máj. 20. 22:16
 8/10 A kérdező kommentje:
Azt mondta ma a dokim, hogy ezen a héten ez még normális, ez még nem is nevezhető placenta praevianak. De hogy vigyázzak jobban magamra, és ennyi.
2021. máj. 21. 10:55
 9/10 anonim ***** válasza:
4. vagyok. Az mit jelent, hogy ezen a héten még normális? Mennyire van közel? Lejjebb már nem megy, csak feljebb mehet, de nekem például pont ilyen idős koromra ment feljebb és múlt el a vérzés.
2021. máj. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
22 hetes vagyok, azt mondta hogy ebben a korban ez még bőven változhat nem kell aggodnom... csak h jobban vigyázzak magamra.
2021. máj. 21. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!