Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon félek? Újabb terhes...

Nagyon félek? Újabb terhes kérdés!

Figyelt kérdés
14.-én kellett volna megjönnie. 3 napja elkezdett görcsölni erősen a hasam mint amikor megjön, és éreztem, hogy folyt is valami, gyorsan Kimentem a mosdóba de ilyen fehér-átlátszó nagyon fura állagú folyás jött, amikor összedörzsöltem az ujjam olyan volt, mint amikor vattát dörzsölnek, vagyis remélem értitek. 2 napja negatívat teszteltem. Védekezünk gumival, megnézzük mindig, hogy nem szakadt e ki, nem volt mostanában probléma ebből, januárban volt szakadás de nem ment el, időben észre vettük, 2 majd 4 hétre rá teszteltem, de igazából rendesen megjött akkor. Ez a görcs és folyás aggaszt.
2021. máj. 20. 22:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Esélyesebben vagy nemibeteg / gombás mint terhes ha rendesen védekeztek. Menj el nőgyógyászhoz, mert a felsoroltak közül egyik tüneted sem normális.
2021. máj. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nemibetegség nem igen fenyeget, a gombától meg ugyan úgy megjönne. A nőknél normális a fehér folyás, csak lehet terhesség harangozó is főleg görcsel párosítva, azért félek
2021. máj. 20. 23:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem vagy terhes. Amikor babát szerettünk volna, 2 hétig késett, mert annyira beleeltem magam, hogy sikerült. Nálad a túlzott aggodalom miatt lehet a késés. Nyugi!
2021. máj. 21. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azóta se jött meg :$ néha felcsuszik a gumi, nem lehet hogy amiatt? Aztán visszahuzza és folytatjuk, vagy ely lyuk elkerulte a figyelujk?? Egy apró?! Nem tudom. Félek
2021. máj. 22. 23:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!