Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4 hetes terhes lehetek, a...

4 hetes terhes lehetek, a tesztek azok pozitivak,2 is. Furodhetek furdokadban, persze nem 40 fokos vizben, vagy jobb ha csak zuhanyozom? Bocs ha tul hulye a kerdes! :-)

Figyelt kérdés
2012. szept. 24. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jogos a kérdés.A válasz:ne fürödj csak zuhanyozz,mert vérbőséget okozhat és esetleg vetélést.Jobb a béke.Gratulálok!
2012. szept. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én 6hetesen is fürödtem (akkor még nem tudtam a terhességről) 7+3napos voltam mikor kiderült. 9hetesen voltam a védőnőnél és nem is mondta ha hogy ne fürödjek hanem zuhanyozzak. Szerdán megyek a 12hetire remélem minden rendben lesz :)
2012. szept. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%
Hülyeség!!! FÜRÖDJ NYUGODTAN:-))) Az első gyerekkel mindenki megijesztgetett hogy nem szabad. Aztán jött a második, na azzal az első pillanattól jó meleg vízben ami jól esett fürödtem, jött a harmadik, szintén és most 15 hetes vagyok az első pillanattól minden este fürdök, most hogy este hidegebb van ez a nap fénypontja, amúgy is fázós vagyok, jó nagy a kádunk, a kisebbik lányommal nyakig érő habos fürdő minden nap a program:-) Ha valaki elvetél az nem a meleg fürdőtől fog ez tuti!!!! Azért mondják különben hogy nem ajánlott mert a fertőzés veszély nagy a meleg vízben, de otthon ugye egy tiszta kádba engedett friss vízben nem nagyon vannak bacik....
2012. szept. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha félsz, akkor várd meg a 12. hetet, utána már nyugodtan. Amúgy a negyven fokos víz nem is olyan forró... :)


31 h km

2012. szept. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan fürödj,ha jól esik,de ne túl forróba,én annó végig fürcsiztem a terhességem alatt,semmi gond nem volt,és a kismanóm is olyankor lubickolt nagyokat,élmény volt nézni a pocakom♥
2012. szept. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!