Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Segitseg!! Van meg remeny?

Segitseg!! Van meg remeny?

Figyelt kérdés
Ma 6+1 hetes terhes vagyok. Tegnap voltunk ultrahangon es csak egy 12,5mm petezsak latszot, benne semmi. Se szikholyag, se embrio. Doki kicsit elegedetlen volt es mondta h legalabb szikholyag lennie kene es bizonytalan, egy het mulva visza hivot. Annyira kivagyok mert a hcg tokeletes - 306volt utana 900, tegnap ujra vettek es 18000 ami nagyon jo ertek. De megsem latszik ott ami kell. Tokeletesen indult. minden - hamar pozi teszt, nincs verzes, mellfajasok, hanyinger is neha, has szurkalasok es toketeles hcg emelkedes. nem ertem!!! 2 eve probalkoztunk. van meg remeny?

2021. máj. 21. 07:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Tudod mikor fogant? Ha mondjuk egy héttel később mint középidő, akkor még minden lehet szuper.
2021. máj. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
egy hettel kesobb biztos nem, max 2-3 nap.
2021. máj. 21. 08:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Sajnos nekem februárban ugyan ez volt 5+4 nél már szikhólyag is volt, majd 6+1 embrió de már láttam, hogy sajnos nem úgy fejlődik, és nekem kizárt volt, hogy később fogant 9 dpo tól + volt a teszt.

Sajnos innentől nem történt semmi, missed lett 😔

Remény hal meg utoljára, hátha mégis később fogant.

2021. máj. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindig van remény. 🤞🏻 nagyon-nagyon szorítok!
2021. máj. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!