Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális dolog időnként egy...

Normális dolog időnként egy fröccsöt meginni terhesen?

Figyelt kérdés
Egy barátnőm a 8. hónapban van, és időnként gond nélkül megiszik egy-egy hosszúlépést. Én ezen teljesen kiakadok, minden kutatás azt mutatja, hogy az alkohol a legkisebb mértékben is káros a magzatra, de ő nem foglalkozik ezzel a ténnyel, “az orvosa is enged 1 korty bort”. Szerintetek nem tök nagy felelőtlenség? Ti ittatok/innátok várandósan?

2021. máj. 22. 22:51
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
66%
A hajfestéstől és körmöstől aztán mi bajod lenne?! Mondjuk nyilván olyan fodrászhoz kell járni aki nem ken minden szart a hajadra, de ez gyerek nélkül is igaz.
2021. máj. 23. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
69%
Nem, szerintem nem normális.
2021. máj. 23. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem meg semmi közöd hozzá hogy más mit csinál a terhessége alatt.
2021. máj. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
43%
10.. és gyerekkel ezek a kifogások továbbra is működnek, hogy azért vagy dagadt és igénytelen, mert a mozgás, sport, körmözés, hajfestes rossz 🤦‍♀️😂
2021. máj. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
47%

Ha valaki igénytelen akkor kifogásnak jó persze. De én utána ugyan úgy festettem a hajam mindlt terhesség előtt. Körmösre sosem volt igényem. Fogyni meg lazán lefogytam a szoptatás alatt.

De imádom hogy attól ha valaki nem jár 2 hetente fodrászhoz, körmöshöz, kozmetikushoz és van rajta pár kiló akkor az már igénytelen 🤣🤣🤣

2021. máj. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
78%
Én is kívántam terhesen a fröccsöt, ami azért furcsa, mert előtte se a bor, se a fröccs nem vonzott. Aztán rájöttem, hogy a "pinceszag", amit kíván a szervezetem, ergo vitaminhiányos vagyok
2021. máj. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
50%

Jesszusom..

Pár évtizede a szülésznők tudod mit adtak simaizomgörcs oldónak koraszülés ellen?? Konyakot...

Nem egy fél litert.

Miota internet van, mindenki olyan okos, hogy még az orvosait is felul biralta.

Néha igya meg nyugodtan, semmi baja nem lesz senkinek tőle. Aki ilyen szinten beszari, ne vállaljon gyereket. A levegőböl annyi mindent beszivsz, hogy a gyereked mar a terhesseg alatt passziv dohanyos, szoval mergezed.

2021. máj. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
51%
Kimenni az utcára, és venni egy mély levegőt, legalább olyan káros, mint egy laza fröccs...nyilván nem kell minden este berúgni, de 1-2 alkalommal 1 pohár nem árt.
2021. máj. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
67%

17-es, pár évtizede még azbesztet is használtak és pörkölttel etették a két hónapos gyereket. Szóval nem biztos, hogy az a jó, ami régen volt.

Szerintem ki lehetne bírni ezt az időt alkohol nélkül. A megszületett gyerek cumisüvegébe sem csepegtetsz bort, mert úgysem lesz tőle semmi baja.

Ettől függetlenül mindenki azt csinál, amit akar.

2021. máj. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
59%
Én csak az alkoholmentes sört kérdeztem meg a dokimtól,ő meg mondta,hogy egy laza fröccsöt is ihatok ha megkívánom ( nyáron voltam terhes, 35 fok volt sokáig). De csak egy kortyot ittam,égett a gyomrom,így hanyagoltam a dolgot. Ja és fiatal orvosom van, tehát nem a " bezzeg régen blabla" kategória.
2021. máj. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!