Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire izgultatok a családna...

Mennyire izgultatok a családnak való terhesség bejelentése előtt?

Figyelt kérdés
Nekünk pár nap múlva lesz esedékes, de egyre jobban izgulok. Nem tudom miért, tiszta hülye vagyok. 😅
2021. máj. 23. 12:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Izgatott voltam, tervezgettük párommal, hogy mondjuk el. Végül nem voltunk túl kreatívak, édesanyám egyik születésnapi ajándéka volt az ultrahang kép:)

Ez nagy esemény a családban, természetes, hogy izgulsz:)

2021. máj. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem izgultam, mindenkinek egyenként mondtuk el, más időpontban. Szóval nem volt nagy bejelentés. De persze arra kíváncsi voltam, hogy mit szólnak majd.
2021. máj. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert tudtam hogy örülni fognak. Az egész családunk imádja a kisbabákat.
2021. máj. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is úgy volt, mint #2nél, azzal a különbséggel, hogy pontosan tudtuk, hogy mindenki örülni fog neki.
2021. máj. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
4es vagyok, nyilván mi is sejtettük, hogy örülni fognak, de senki sem számított rá. (Mi sem :D)
2021. máj. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Valószínűleg nálunk is örülnek majd neki, csak olyan "visszafordíthatatlan" lesz utána az egész. Eddig nagyon élveztük férjemmel, hogy van egy "kis" titkunk.😊 De mivel elkezdett rajtam látszani és nem is akarjuk őket teljesen kihagyni, ezért itt az ideje elmondani. Lesz egy családi találka (anyukám és nagyszüleim lesznek ott), ott fogjuk elmondani.
2021. máj. 23. 12:34
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én amiatt izgultam, h.ne élje senki bele magát még a baba dologba, mert az elsőnél elvetéltem. Féltem, h.megint csalódás lesz a dologból. Szerencsére egészséges babánk lett.
2021. máj. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen, ez is aggaszt egy kicsit. Több, mint 3 évet vártunk rá, lombikkal sikerült, és még mi is tartunk tőle kicsit, hogy gond lesz. De azért bízunk a legjobbakban. 🍀
2021. máj. 23. 13:29
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyanezt éreztem, mi tegnap mondtuk el, bár nem úgy, ahogy terveztük, de jó már túl lenni rajta. Eddig a mellébeszélés és a kifogáskeresések sokat kivettek belőlem.
2021. máj. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!