Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik a legjobb krém terhessé...

Melyik a legjobb krém terhességi csíkok ellen és mikor kezdjem el kenegetni a pocakom? 9 hetes kismami!

Figyelt kérdés
2010. aug. 24. 13:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Szia.Én már akkor elkezdtem kenni amikor megtudtam, hogy babát várok.Reggel és fürdés után este, jó vastagon sima babaolajjal,fenék,comb,has,cicik:-),és ezt a végéig(szülés napjáig)csináltam.Nem lett egyetlen csíkom sem,pedig van a fenekemen növési csík(kb.12évesen repedt meg).Figyelj oda,hogy ne hízzál hirtelen sokat,és kenegesd.Állítólag a sima olíva olaj a legjobb.

Üdv

2010. aug. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!! :)
2010. aug. 24. 14:23
 13/16 anonim ***** válasza:

A pozitív teszttel elkezdtem már kenni napi 2x (krémmel + olajjal is) , mégis végigrepedt, mindkét terhességnél.

Így utólag azt mondom, nem volt fölösleges kenni, mert talán még rosszabb lett volna.

2010. aug. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én a legelső perctől kezdve kentem magam, kifejezetten terhességi csíkokra való krémekkel és olajokkal, mégis olyan csíkos vagyok, mint egy tigris. Egy kozmetikus kismama(35+4)
2010. aug. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én 6 hetesen tudtam, meg hogy terhes vagyok és azonnal elkezdtem kenni. A DM-ben vettem sajátmárkás termék volt, a nevére sajnos nem emlékszem, de csak egy ilyen van. Nekem használt, de el kell hogy mondjam, sajnos ez nem így működik, ha hajlamod van rá úgy is ki fogsz repedni akármivel kened. Érdeklődj az ősöknél, hogy mi volt a helyzet. Ha ők repedtek akkor van rá esélyed, de akkor is kenegetheted a pocid, jót tesz a bőrödnek. Az enyém mindig nagyon száraz volt és ezzel az olajjal kentem magam minden hol.
2010. aug. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

nekem 8 hetesen már kezdődtek a csíkjaim....annyira nem örültem neki,de az nyugtatott h a pocim megússza....ehhez képest már az is olyan mint egy zebra :(

pedig én kenem mint állat,de sz@rt se ér(dm-es mama krém)


35 hetes km

2010. aug. 26. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!