Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik krem a legjobb a...

Melyik krem a legjobb a terhessegi csikok ellen?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 25. 07:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik ismerősöm a Babétól használ egy krémet, állítólag nagyon jó. [link]

Én a Babé koszmó elleni samponját használom a kisfiam hajára és szuper, tökéletes. Ezért elhiszem Neki, hogy a terh. csíkok elleni krém is nagyon jó lehet!

A Babé termékeket gyógyszertárban lehet kapni, az áruk kicsit húzós, de hát már minden amúgy is annyira drága :(

Én a Dm-ben vettem terhességi csíkok elleni olajat (a nevére már nem emlékszem) és az is nagyon jó volt.

2008. ápr. 25. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

A KRÉM, VAGY AZ OLAJ A JOBB?


Már bocsánat, h. így belekérdezek, de ez engem is érdekelne!

2008. ápr. 25. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia amiről ír az 1.válaszoló,az a badylove mama terhességi csíkok elleni olaj,ez egy dm márka,250ml kiszerelésben kapható,kb 800ft.Én is ezt használom,jónak bizonyul.
2008. ápr. 25. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én 36hetes kismami vagyok, a 3.hónaptól, egy neve nincs, zsíros, kamillakrémmel kenem, amit a 100FT-os boltban vettem 250Ft-ért, és nagyon jó.Állítólag minél zsírosabb, annál jobb, de nagyon sokat befolyásol a genetikai háttér is.Rajtam még nincs semmi repedés, még a köldökömnél is nagyon szép.Remélem így is marad!Szép babavárást!
2008. ápr. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én az AVON narancsbőr elleni krémet használtam.

Nekem jó volt nem lettem csíkos ,szülés után sem.

Bár azt hozzáteszem,hogy ez teljesen alkatfüggő,ill, a genetiekától függ.

Van egy ismerősöm,aki sima testápolóval kente és két gyerek után is szép maradt a bőre.

2008. ápr. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szia

Amirol az 1.valasziro ir,azt hasznalom En is,ezt gyogyszertarban lehet venni es a neve BABÉ,kb.4500 ft egy doboz,de szerintem amit most probalgattam meg jobb,a sima NIVEA kek kor alaku krem,mert az jo zsiros,igaz nehez elkenni,de nekem az is nagyon jo.

2008. ápr. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nekem a dokim adott receptet, amit a patikában keveretek ki. Kentem én az eljétől minden nap, sőt fürdés után még babaolajjal is a hasam mégis olyan mint egy nagy pókháló! Teljesen az alkattól függ!

38 hetes kismama

2008. ápr. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Minden női rokonomnak, a hasa, feneke, csípője és combja is stria csíkos lett „nem túlsúlyosak” a terhességtől. Mivel az én combomon és fenekemen is van korábbi hirtelen hízástól csíkok, így 100 %-ra vettem, hogy én sem úszom meg az öröklött genetikai striákat. Nem akartam lelkiismeret furdalást, hogy nem tettem ellene semmit, tehát kb. 12.héttől folyamatosan kentem a hasam és csípőm minden zuhanyzás után. Most 37 hetes kismama vagyok, 21 éves és a csíkok sehol. :)

[link]

Itt meg lehet rendelni a krémet amit használok, 2847 ft a krém+2566 ft szállítás, mivel M. o-on nem lehet kapni. A krém tényleg nagyon jó, nézzenek utána. Nekem megmentette a bőröm! :)

2011. febr. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Utlsó válaszolótól kérdezném , hogy a korábbi hízás miatti csíkok is elmúltak tőle?
2011. febr. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Két gyermekes anyuka vagyok.

Mér az első terhességnél használtam FREZYDERM STRIÁK MEGELŐZÉSÉRE

2011. júl. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!