Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van valaki, aki 45 éves kora...

Van valaki, aki 45 éves kora felett esett teherbe és meg is szülte a babát?

Figyelt kérdés
Anyukám 48 éves és ma nagy boldogan jelentette be, hogy babát vár. Mennyi az esélye, hogy egészséges lesz a gyerek?

2021. máj. 24. 16:59
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
73%
Ha anyukád egészséges akkor nem lesz semmi probléma. Az én anyukám 47 évesen szülte az öcsémet és minden rendben volt.
2021. máj. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
83%
Ha itt kapsz 10 választ, akinek ennyi idősen egészséges babája lett, meg kettőt, aki ismer olyat, akinek beteg lett a babája, abból bajos statisztikát csinálni. Úgyhogy irány a google, vagy a nőgyógyász, az biztosabbat tud mondani.
2021. máj. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
45%
Egy dolog hogy esgészséges lesz e, másik, hogy ki neveli fel, ki lesz mellette fiatal felnőttként
2021. máj. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
40%

Amúgy tervezték? Vagy csak”becsúszott”. Nincs sok közöm hozzá, de nem aggasztja, hogy mire a gyerek leérettségizik addigra ő jobb esetben már 66 éves lesz?

Félre ne értsd, nem bántásképpen kérdezem, mert van ismerősöm aki 41-2 évesen szült és a gyerek is makk egészséges, szép kislány. Csak szimplán érdekel, hogy vajon ilyenkor mi zajlik le egy érett nő fejében, ha TERVEZETT baba.

2021. máj. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
6%
Miért az ilyen szerény szellemi képességűek szaporodnak?
2021. máj. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
81%

De komolyan mi ez az állandó "ki fogja majd felnevelni" szöveg.

Én nem támogatom az ilyen kései szülést, de nem ezek miatt.

Most komolyan, mennyi gyerek veszíti el az anyukáját a szülőszobán? Vagy mi a biztosíték, hogy a 40-50 éves nem hal meg?

2021. máj. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
86%
Nem sokkal fiatalabban, 43 évesen szülte keresztanyàm a fiát. Minden rendben volt/van egészségesek, a férjével egyébként nagyon rég próbálkoztak, nem jött össze, lemondtak róla mikor összejött végre. Én kívülállóként azt látom inkàbb, hogy nagyon türelmetlen a gyerekkel. Sok mindent máshogy kezel, mint a húszas éveikben szülő nők. Ez persze nem azt jelenti, hogy mindenki ilyen. Ez csak az én meglátásom.
2021. máj. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Van egyébként egy 17 èves lánya is, az előző férjétől, így van összehasonlítási alap.
2021. máj. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
94%

11 éves voltam, amikor elveszítettem édesapám.. a mamám idén halt meg 93 évesen. Ezt azoknak üzenem, hogy ki fogja felnevelni... semmire sincs garancia.

Nyugodj meg kérdező, az orvosok mindent megfognak tenni, hogy rendben legyenek a dolgok. Vizsgálatok is lesznek stb.

2021. máj. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
35%

"Most komolyan, mennyi gyerek veszíti el az anyukáját a szülőszobán?"


Most komolyan, te azt képzeled, ma Magyarországon ez gyakori eset????

Már az én gyerekkoromban, az 1970-es években is (szerencsére) alig-alig fordult ilyen elő.

2021. máj. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!