Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy viselitek lelkileg a...

Hogy viselitek lelkileg a covidot, a coviddal járó megaláztatásokat? 80

Figyelt kérdés

Amióta kiderült, hogy pozitív lett a tesztem, az emberek úgy reagálnak mintha leprás lennék. Iszonyat megalázó ez számomra, annyira rosszindulatúak. Már a családtagjaim is covidosnak tekintik a munkahelyükön, mióta kiderült én az vagyok, holott külön háztartásban élünk, nem találkoztunk..


Nektek ezt hogy sikerült feldolgozni, ti hogy élitek meg a covidos állapotot lelkileg?


2021. márc. 19. 13:16
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

Ugy, hogy nem vagyok idiota.

Anyukam is volt covidos, rengeteg baratom is, de ugyanugy talalkozom veluk, amiota meggyogyultak, nem tekintem oket leprasnak. Sot, meg segitettem is annak, akinek kellett, vittem kajat, bevasaroltam, stb.


En meg nem kaptam el egyebkent, vagy legalabbis tuneteim nem voltak.

2021. márc. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Mindig hüledezek az ilyen kérdéseken. Mármint nem konkrétan rajtad kérdező hanem azon, hogy tényleg vannak ilyen emberek akik így viselkednek? Voltam kovidos, most megint kovid tünetekkel kiírtak táppénzre. De se most, sem az elsőnél nem tapasztaltam ilyen negatív hozzállású, fosos embereket. Az egész családban még csak én voltam igazoltan beteg. Mindenki (családtagok, kollégák, barátok) inkább aggódtak, segítettek. Komolyan mindig meglepődök az ilyeneken
2021. márc. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
8%
tulajdonképpen MI MEGALÁZÓ azon, ha valakinek valami betegsége van és mások ezt tudják????
2021. márc. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Túlreagálod, ennyi az egész ;)
2021. márc. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
#4: A munkatársak reagálják túl.
2021. márc. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!