Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miert nem erzem a babam mozogni?

Miert nem erzem a babam mozogni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Ket napja alig erzem ot ma meg egyaltalan nem ereztem meg

27 hetes vagyok

Szivhangfigyelovel hallgattam a kis szivet ritmusos es ugy dobog neki mint szokott (mar felismerem eleg regota hasznaljuk a szivhang figyelot)

Viszont nem mozog csak nyomja magat kifele :/

Jovoheten megyek az orvoshoz.

Aggodom :(

Lehet koze az idojarasnak hozza? :( azt eszre vettem hogy frontban eleg nyugodt de ma kifejezetten jo kislany :/

Amugy semmi rossz tunetem nincs 🙏

Csak ez a mozgas zavar :(


2021. máj. 25. 16:30
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

Nekem az időjárás miatt lusta sokszor.

Amikor rossz az idő napokig nem érzem mozogni csak reggel meg este picit. Ha jobb az idő és nincs front akkor egész nap meg sem áll 😅

Én is szívhangfigyelővel szoktam rá nézni minden rendben van e ha egész nap nem érzem. De én az idő miatt van

Az elmúlt hónapokban már megfigyeltem😅

Ne aggódj

2021. máj. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lányok, ilyenkor magatokon is észreveszitek a frontot? Hasfájásra v keményedésre gondolok pl.
2021. máj. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sokad keményedik a hasam, kedvetlen vagyok és borzasztóan szédülök egész nap....
2021. máj. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az enyémek jó időben kis lusták, de amikor front van, akkor megy a mocorgás egész nap, plusz néha még migrénem is van...


Keményedés hálistennek csak akkor van, ha kicsit többet csináltam akármit aznap, ha eleget pihentem, akkor nem vészes, elég egy zacsi Magnosolv este.

2021. máj. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Enyhen szokott a hasam gorcsolgetni de iszok magneziumot es elmullik meg nalam hangulat ingadozas de az nagyon :(

Ma viszont csak a hangulatingadozas volt ,

Miota kiirtam a kerdest azota minden oke mocorog eleg jol a dragam 🥰🙏

2021. máj. 25. 19:04
 6/6 A kérdező kommentje:

Egyebkent frontnal nekem mindig sokkal lustabb alig alig mozog viszont ma tenyleg nem ereztem egyszer se kb

De most mar bulizik🥰🥰🥰❤️❤️❤️

2021. máj. 25. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!