Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17. Hétben nem érzem meg a...

17. Hétben nem érzem meg a babám mozogni. 3. Gyerek. Valaki hasonlóan későn kezdte érezni?

Figyelt kérdés
2021. márc. 18. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Bár nincs tapasztalatom 3. gyerek terén, de tudtommal az is befolyásolhatja, hogy pl a lepény hol fekszik. Ha elől, akkor később érezheted. Nekem anno azt mondták, hogy 21-22. hétig normális, ha nem érzem.
2021. márc. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Első gyerekem 14 hetesen éreztem először, hátsó fali lepennyel.

Most a másodikat 20 hetesen éreztem először, mellső fali lepénnyel.

2021. márc. 19. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 22 hetesen éreztem először a lányomat mozogni. Mivel első baba volt és nem volt még összehasonlítási alapom, így nem aggódtam. Egyébként valóban a méhlepény elhelyezkedésétől is függ. Nekem mellső fali volt, ami így szivacsként felfogta a még apró rugásokat. Továbbá az is befolyásolja, ha esetleg alapból vastagabb volt a hasfalad. Rajtam már terhesség előtt is volt 5-6 kg plusz, elvileg az is tompíthatja a magzatmozgás érzékelését.
2021. márc. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hogy vagytok?
2021. okt. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!