Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik toxémia fehérjevizelés...

Létezik toxémia fehérjevizelés nélkül?

Figyelt kérdés
2021. máj. 25. 19:14
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
16 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A toxaemia diagnisztikai kritériuma a fehérjevizelés.
2021. máj. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nem értem. Akkor az orvosok miért kezelnek toxémiás ként?


Vérnyomáscsökkentőt szedek 2x1 et, szépen beis ált már tőle.

Lábam vizesedik.

Fehérje negatív.

Fehérvérsejtet viszont találtak a vizeletbe.

2021. máj. 25. 21:21
 3/11 A kérdező kommentje:
Ggt,gpt,got ertekem rendben
2021. máj. 25. 21:23
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem konkrétan 2 nap alatt romlott el minden értekem.

A vérnyomásom szinte végig jó volt.

37. héten 140 körül, vizeletemben megjelent a fehérje, de még csak megfigyelés.

Mondta a doki, hogy másnap is megnézne. Reggelre a vérnyomásom nem változott, de a vizelet teszt kb túrós lett.

1 órán belül meg is műtöttek.

Örülj neki, hogy figyelnek.

2021. máj. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Örülök neki. Csak elbizonytalanitott hogy mindenhol azt olvasom hogy a feherjevizelessel igazolodik be a toxemia
2021. máj. 25. 21:46
 6/11 anonim ***** válasza:
Ami egyik napról a másikra megjelenhet. Ahohy olvastam a toxémia gyanúja fennáll.
2021. máj. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem a 35ik héten ugrott föl a vérnyomásom. Toxemia gyanús voltam. Az első nst-n mérték 160folott volt a vérnyomás dopegyt szedése mellett. Fehérje nem volt a vizeletben. Elvileg már a 160as vérnyomási értéknél haza sem kellett volna engednie az orvosnak. Végül 38 hetesen természetesen szültem, viszont a gyógyszert a kórházban még szednem kellett.

Most 6 hetes terhes vagyok, remelem nem lesz ilyen gond, ezért fogadtunk egy megbízható orvost, aki oda figyel ránk. Ez jó, hogy inkább gyanúsan kezelnek, sajnos egy nap alatt is változhatnak az értékek.

2021. jún. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

En a 37.hetbe jarok

Dopegyt szinten tartja a vernyomasom

Orvosok semmit nem akarnak tenni :( (emlitettem hogy esetleg nem lenne jobb kivenni most amig még nincs nagy baj? )

Valasz NEM.

Bizakodom hatha magatol megindulna a szules ido elott,de erre semmi sem utal. Mehszajamis teljesen zart.

Fajas nincs,joslo se.

2021. jún. 1. 09:53
 9/11 anonim ***** válasza:
Miért is kellene kivenni, ha jó a vérnyomásod a gyógyszer mellett? Annak a gyereknek nagyon nem mindegy ám, hogy 37 hetesen vagy 39 hetesen születik. Nem véletlen várnak. Talán bízni kellene az orvosokban, hogy nem kinyírni akarnak, hanem azt, hogy neked és a gyereknek minél jobb legyen.
2021. jún. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nagyon sokat vartunk erre a babara azert felek ennyire

Elso babat az elso trimeszterbe elvesztettem

Igy most nekunk o egy csoda baba

2021. jún. 1. 10:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!