Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hellp szindrómához mindig...

Hellp szindrómához mindig társul magas vérnyomás, fehérjevizelés, ödéma? Vagy ha csak szúr a jobb bordám alatt meg laborértékek kicsit rosszabbak az is lehet az már?

Figyelt kérdés
2018. máj. 20. 18:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez a 2 dolog még nem elég hellp szindrómához, több dolog társul hozzá.

A labor nem kicsit rossz, hanem eléggé.

Mik rosszak a laborodban?

2018. máj. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
GOT (36 lett- 35-ig jo),GTP (47 lett- 35-ig jo),ALP (179 lett-120-ig jo) lett magasabb, trombocita, GGT jo volt.
2018. máj. 20. 19:00
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezek az értékek még nem olyan vészesek.

Nekem amúgy epepangásom volt terhesen, akkor voltak olyan panaszaim, laborom, mint neked.

Ne gondolj a legrosszabbra.

Hány hetes vagy amúgy?

2018. máj. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
36. hetes vagyok. Igen orvos is azt mondta, hogy jovo heten talizunk,mert ez meg nem olyan veszes. Csak a jobb bordam meg a jobb lapockam ne fajna napok ota, azert ijedtem meg. Neked az fajt? Es csinaltal epe dietat vagy mitol javult?
2018. máj. 20. 19:28
 5/9 anonim ***** válasza:

Kérdezgeted egy ideje. Orvossal megbeszéled úgy is, viszont azt tudd, hogy HELLP szindrómánál a romlás nagyon gyors. Az ha kialakul, akkor nem húzódik napokig-hetekig.

Az epehólyag is ott van, terhesen akár az epekőképződésre is hajlamosabbak vagyunk, meg nyomhatja a baba is. De ez szerintem nem HELLP, az nem húzódik sokáig.

2018. máj. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Persze nyilvan erdekli az embert, hogy mi van meg masoknak a tapasztalatai stb.. jaja remelem, hogy nem az..
2018. máj. 20. 21:36
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem rossz szándékból írtam, csak arra, hogy ha az lenne neked, már nem kérdeznéd. Én is sokat olvasgattam de írtak olyanokat, hogy ijesztő. Nekem is fájt jobb bordaív körül de csak néha.
2018. máj. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem az epepangásnál diétázni meg gyógyszert szedni kellett az utolsó hónapban és így kihúztuk egyben a 40. hétig. Nekem erős viszketés is társult hozzá.
2018. máj. 21. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Persze a sok olvasgatás se mindig jó, de sokszor meg hasznos azért.

Nekem olyankor fáj a legjobban amikor mozog a baba, szóval biztos ő is közrejátszik, de sokszor meg anélkül is szúr rendesen.

Utolsó és neked is fájt a jobb bordád alatt is?

2018. máj. 21. 08:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!