Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig tart az első trimeszter...

Meddig tart az első trimeszterben a rosszullét?

Figyelt kérdés
Előfordulhat, hogy a 9-10. hét környékén abbamarad? Ma 7 napja nem émelyegtem. Eddig mindig azt hallottam, hogy a 12. hétig lehet rá számítani.

2021. máj. 26. 20:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinél változó. Nincs konkrét adat.
2021. máj. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Van, akinél egyáltalán nincs, van, akinél 2 napig, míg másnál szülésig. A legtöbbeknek legkésőbb 14-16 hét körül elmúlik. De azt senki nem tudja megjósolni, neked meddig fog tartani.
2021. máj. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen adat. Mindenkinél más. Van, akinek egész terhességig kitart, van, akinek nincs is terhességi rosszulléte, van, akinék a második trimeszter megkezdésével elmúlik, van, aki a harmadik trimeszterig rosszul van...
2021. máj. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen, hogy meddig tart. Mindenkinél változó és van, akinek nincs is.
2021. máj. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen adat. Mindenkinél változó. Ráadásul nemcsak személyenként, de terhességenként is változó. Mint például nekem, az első terhességemnél a 7. hónapig hánytam, szédültem, rosszul voltam, a második terhességemet meg meg se éreztem. Semmi bajom nem volt, csak egy kicsit nehézkesebben ment a cipő felhúzása, zokni felhúzása a lábamra a hasam mérete miatt.
2021. máj. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Változó, nekem az első terhességemnél egyáltalán nem volt, most vagyok a 6. héten a kicsivel és egyelőre vele sincsen.
2021. máj. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nalam 12 hetig tartott.

28 hkm

2021. máj. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

1. gyerek 11. hét

2. gyerek 13. hét

3. gyerek 20. hét


Semmit nem csináltam másként, nem tudom mitől függ, de teljesen változó...

2021. máj. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem a 6. héten volt 2 rosszullétem, amúgy semmi.
2021. máj. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!