Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 75gramm glükóz oldatot hány...

75gramm glükóz oldatot hány dl vízzel készítsem?

Figyelt kérdés
Holnap megyek terhesség alatti cukorterhelésre és elfelejtettem megkérdezni..

2021. máj. 27. 19:08
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Tökmindegy. Iható legyen, tehát nem szirup, de ne is 2 liter, mert azt meg nem tudod egyszerre ledönteni. :) Egy pohárnyi legyen kb.
2021. máj. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Nálunk nem szabad előre elkészíteni.Ott keverik be.Csak a cukrot kell vinni,és kb 3dl vízbe teszik.Nem biztos, hogy máshol is így van,de nálunk nem jó,ha elkészítve viszed.Biztos nem hiszik el,hogy mindet beleteszed vagy nem tudom.
2021. máj. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem legutóbb egy 2 decis műanyagpohárba tették, kb fél évvel korábban, ugyanott (magánrendelő), másik laboros egy jóval kisebb pohárba tette, kb 2/3-ig volt vele a pohár.

Biztos neked kell egyébként összekeverni?

2021. máj. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Van ahol neked kell, a tesómnak például otthon kellett elkészítenie, de így legalább jól behűtve és becitromozva tudta vinni. Úgy azért ihatóbb, mintha langyos vízzel lenne.
2021. máj. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, közben elértem a védőnőt, ő 2 deci vizet mondott.

Igen, itt a kismamáknak kell előző este bekeverni a patikában vett 75gramm glükózt.

2021. máj. 27. 21:37
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálunk 1,5-2dl-be keverik ki.
2021. máj. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor szuper,ha sikerült kideríteni.2-es vagyok amúgy,és nagyon köszönöm,hogy valaki lepontozott azért,mert leírtam,hogy nálunk nem lehet előre elkészíteni.🤣
2021. máj. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Ne foglalkozz vele, valakinek ez a legnagyobb öröme...
2021. máj. 28. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!