Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért kell folyamatosan...

Miért kell folyamatosan sürgetni, hogy egyek gyorsabban?

Figyelt kérdés

Hétközben kb menet közben eszek, soha nem ülök le nyugodtan enni, ezért hétvégén marha jól esne... De szüleim folyamatosan sürgetnek, hogy gyorsan egyek már, mert dolguk van, vagy mert kezdődik a barátok közt és mennének nézni. Hiába mondom nekik, hogy hát menjenek (én úgyse nézem), én meg befejezem és elpakolok, elmosogatok, az úgy nem jó, anyám nem engedi hogy én mosogassak, inkább kiabál velem hogy igyekezzek.

Mit lehetne csinálni vele?


2015. jún. 28. 23:27
 1/10 anonim ***** válasza:

De most őket miert zavarja? :D

Inkább örülne, hogy elmosogatsz :D


Mennyi idő lenne neked az eves ha a saját tempodban éhetnel?


Nekik ehhez képest mennyi idő?

2015. jún. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez helytelen. Mondd, hogy téged nem érdekel a szar tv.

És hét közben is ülj le, és nyugodtan egyél. Ez fontos. meghálálja az a 10-15 perc nyugodt evés, egészségesebb leszel és pihensz is.

2015. jún. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hétközben esélyem sincs. Munkahelyen 20 percem van sorbaállni kajáért, enni, és wc-re menni. Itthon pedig ugyanez amit fent írtam.
2015. jún. 28. 23:48
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem tudhatom, mit tehetsz, nem tudom, mi hatna. Én speciel nem ennék addig, amíg kiabál, mert úgy nem tudok nyugodtan... Aztán kezdődne a Barátok Közt és vagy maradna, vagy nem, botrány lenne vagy nem, de én nagyon makacs tudok lenni, ha az igazamról van szó. Tökéletesen jogod van a nyugodt evéshez, s fel nem fogom, miért nem pakolhatsz el Te vagy miért ne várhatna akár a pakolás a Barátok Közt utánig s miért fontosabb egy műsor, akár egy ennél klasszisokkal jobb, mint a gyermek egészsége és jó közérzete. A szüleid és én nem értenénk meg egymást, azt hiszem. Egyetértek Veled, de nem tudhatom, mi segítene a szüleid esetében, nem ismerem őket. Én próbálkoznék ezzel-azzal, megbeszélés, nem evés, amikor kiabálnak vagy amikor nincs rá idő vagy mit tudom én. De hogy miért nem ehetsz egyedül... Nem vagy kisbaba.
2015. jún. 29. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Felnőtt ember vagy. Közöld velük, hogy úgy eszel, ahogy akarsz, fejezzék be a pattogást, és húzzanak tévét nézni.
2015. jún. 29. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kamukérdés: A Barátok közt csak hétközben van, hétvégén tuti nem sürgetik ezért.
2015. jún. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Legközelebb állj fel, és dobd a szemétbe az ételt, azzal a szöveggel, hogy ha nem eheted meg úgy, ahogy szeretnéd, akkor nem eszed meg sehogy. Egy ordítozást megér szerintem.
2015. jún. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

"mert dolguk van, vagy mert kezdődik a barátok közt"

Hétköznapra vonatkozik a bk, hétvégére az hogy dolguk van.

Kicsit belegabalyodtam, na.

Többieknek köszi a választ.

2015. jún. 30. 01:01
 9/10 anonim ***** válasza:

Mert mit csinál veled, ha nem eszel gyorsan? Megkeseríti az életedet?


Amikor ott vannak veled a konyhában először csak annyit szedjél, amennyit meg tudsz enni gyorsan. Amikor elmentek tévézni, te kint a konyhába eszel tovább.

2015. júl. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
De amíg eszek, addig ül fölöttem és cseszeget. Rohadt idegesítő.
2015. júl. 2. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!