Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hetesen a védőnő mit...

15 hetesen a védőnő mit csinál a találkozáskor?

Figyelt kérdés
Gondolom a szokásos mérések, vizelet. Amire inkább kíváncsi vagyok, hogy ennyi idősen már néz szívhangot? Vagy arra mikor lehet számítani először?
2021. máj. 28. 17:15
 1/9 anonim ***** válasza:
27%
6. hetesen van szivhang.megméri vérnyomásodat,sulyodat,babaszivhangját
2021. máj. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nézett ekkor már igen egy sima dopplerrel, ezen kívül nézett vérnyomást, vizeletet, megmérte a súlyomat, megkérdezte hogy vagyok.
2021. máj. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#1es, én a hatodik héten még nem voltam védőnőnél, akkor csak a nőgyógyászom nézte a szívhangot! Úgy tudtam, hogy olyan korán a védőnő még nem találja meg 😲


#2es ennek örülök,hogy van akinél már akkor nézik, remélem az enyém is így gondolkodik, és rá néz majd :D


Akkor igazából a szokásos körök, plusz van rá esély, hogy hallgatózunk is :)

Köszi a válaszokat! :)

2021. máj. 28. 17:38
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem az első 2 trimeszterben csak vérnyomás, vizelet illetve súly méregetés volt.

Szívhangot 1x hallgatott összesen a vége fele.


Most a 2.babát varom, 22hetes vagyok. Eddig csak amit fentebb írtam, azok nézese volt, szivhang nem.

2021. máj. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem olyan korántól nézte, hogy konkrétan nála hallottam először, az orvos előtte valamiért nem hangosította fel a terhesség megállapításon és a 12. héten amikor mentem a kombinált teszt előtt a védőnöhöz akkor meg is nézte, megtalálta és tisztán lehetett hallani, sosem felejtem el, be is könnyeztem. :)
2021. máj. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a védőnő egyaltalan nem nezett szivhangot. Csak vizelet,vérnyomás,súly mérés volt.
2021. máj. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem most a 20.hétben néz szívhangot.

Eddig súlyt, vérnyomást mért, illetve vizeletet nézett.

2021. máj. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem csak 20 hetesen nézte a védőnő a szívhangot, előtte 16 hetesen még nem (viszont akkor pont két nappal előtte nézte a nőgyógyász).
2021. máj. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hú, ahogy nézem ez nagyon változó tényleg.. akkor nem nagyon reménykedek, nehogy csalódjak, hogy mégsem nézi meg.. ráadásul nem is az a kategória, hogy merek kérni bármit is :D
2021. máj. 28. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!