Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lesz a következő vizsgálat?...

Mi lesz a következő vizsgálat? 6 hetes terhes vagyok. Holnap megyek az első ultrahangomra. Kedden pedig már mehetek a védőnőhöz. Utánna csak 12 hetesen kell menni?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert ha addig nem kell többször elkéreckednem akkor csak a 12. hét után mondanám meg a munkahelyemen.
2008. dec. 7. 17:06
 1/2 anonim ***** válasza:
utána csak a 12.héten kell menni de viszont el kell menned cukor terhelésre,belgyógyászatra és fogászatra is!kb. a 13.hétre kell meglennie az eredményeknek és ezekkel tudsz újra menni a védőnőhöz.ö mondja majd meg hogy mikorra menj vissza hozzá!!!!
2008. dec. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Településenként más a szokás.Nekem az orvosomhoz 4hetente kell járni+kötelező ultrahangok.12hetesen mentem előszőr védőnőhőz.16hetesen volt az első vérvétel.20hetesen,genetikai uh.24hetesen cukorterheléses vérvétel,ezután belgyogyászat.De máshol nem igy szokott lenni.
2008. dec. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!