Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen tünetei/jelei lehetnek...

Milyen tünetei/jelei lehetnek a terhességnek? Terhes vagyok?

Figyelt kérdés

10 napja késik a menstruációm.

Óvszerrel szoktunk védekezni a párommal, de néha annélkül kezdjük el.

Nem 28 napos a ciklusom, átlagosan 32-33 napos.

Nagyjából màsfél hete puffadok, hasmenésem is van, bár ez inkább az idegeskedés miatt. (nem az esetleges terhesség végett)

Nem igazán van étvágyam, amíg elkészítem az ételt, addig kívánom, aztán már nem igazán.

Nagyon fáradt és bágyadt vagyok.

Néha alhasi görcsöt/fájdalmat érzek, emmellett köldöktájéki fájdalmat.

A melleim egyáltalán nem feszülnek.

Nincs lehetőségem még a héten sem, hogy terhességi tesztet vegyek, meg igazából várom a menstruációm és június második felére van időpontom nőgyógyászhoz éves vizsgálatra.

Terhes lehetek?

A menstruációm eddig sem volt percre pontos és rendszeres, de ennyit még sosem késett.



2021. máj. 31. 04:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%
Foggalmam sincs!De ha ennyire parázol,miért nem húzza fel már az elején a gumit?
2021. máj. 31. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
És miért nincs lehetőséged tesztet venni? Bármelyik drogériában, vagy gyógyszertárban is tudsz.
2021. máj. 31. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%
🤦‍♀️
2021. máj. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Szaladj be egy gyógyszertárba, pár száz forint. Amúgy nem hiszem, hogy terhes vagy. Ezek a frontok, a stressz is okozhatja az alábbi tüneteket. De lehet hormonborulás, elmaradt ovuláció, ami miatt lehet, hogy ebben a hónapban meg sem jön.
2021. máj. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi a hihetetlenül célzott válaszokat. Nem erre voltam kíváncsi. Nem Magyarországon élek, mozgásomban korlátozott vagyok egy baleset miatt, autóba ülni nem tudok, hogy vezessek, gyalog pedig messze van, mind a gyógyszertár, mind a drogéria. A párom pedig a héten fuvarban van. De köszi az offot. :)
2021. máj. 31. 09:58
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként szerintem benne van a pakliban, hogy terhes vagy, stimmelnek a tünetek, a melle pedig nem mindenkinek feszül. Meg ugyebár tudjuk hogy teherbe esni az előváladéktól is lehet, hiába védekeztetek utána.
2021. máj. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Rendelj tesztet a neten.
2021. máj. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Örülnénk a terhességnek, bár tény, hogy még nem volt tervben. Nem kell lenézni.
2021. máj. 31. 10:40
 9/12 anonim ***** válasza:
82%
Az igazságért nem kell megsértődni!
2021. máj. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
63%

Nekem is volt egyszer hogy 10 napot késett, mire orvoshoz mentem volna megjött. PMS tüneteim voltak végig, ami ugye terhességi tünet is lehet.


A férjemmel évek óta így csináljuk ahogy ti, tehát csak a végén húzza fel az óvszert. Soha nem volt nem várt terhességem. Persze nem azt mondom hogy nem fordulhat elő, de kicsi az esélye.

Amikor terhes lettem, a ciklusom félideje környékén éreztem alhasi görcsöket és nagyon fájtak a melleim. A mellfájdalom-feszülés végig megmaradt. Az ismeretségi körömben nem volt még olyan, akinek terhesség alatt ne fájtak-feszültek volna a mellei. Ez persze szintén nem azt jelenti hogy nem lehetséges.

Mindenesetre biztosat az orvos fog tudni mondani. Én azt gondolnám hogy inkább a hormonjaid szórakoznak.

2021. máj. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!