Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mik az első tünetei a terhessé...

Gabi86 kérdése:

Mik az első tünetei a terhességnek? Lehetnek már jelei?

Figyelt kérdés
27.-én voltunk együtt és rá 3 nappalehetnek már jelek.érzékeny a mellbimbóm(de nem mérvadó,mert szoptatok)kicsit rosszul érzem magam(kavarog a gyomrom,de sok gyümit eszek).kicsit ingerlékeny vagyok.görcsölget a hasam is néha.de ezek egyike sem csak a terhességre utaló jel.jövő hétvége körül kell megjönnie,ezért még várok a tesztel.tu mit gondoltok?köszi a válaszokat.
2015. júl. 7. 17:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Azt gondolom, hogy a tüneteidnek semmi köze a terhességhez, pláne nem 3 nappal aktus után!

Ettől függetlenül nyilván lehetsz terhes, de ezek a tünetek szerintem nem attól vannak.

És a teszttel meg pláne bőven ráérsz. Majd ha nem jön meg a vérzésed, akkor csinálj tesztet, addig teljesen felesleges.

2015. júl. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Együttlét után három nappal lehetnek-e terhességre utaló jelek?? Hogy mit gondolok? Én nem hiszem, hogy már szültél.
2015. júl. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kösz kedves utolsó.az az igazság a lányomnál 7. hétig semmi tünetem nem volt ezért tettem fel a kérdést.júni 27.-én voltunk együtt és 30.-án.az nem 3 nap,de én îrtam érthetetlenül.bocsi érte
2015. júl. 7. 18:14
 4/6 A kérdező kommentje:
20.-án volt meg utólejára.
2015. júl. 7. 18:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Július végén ráérsz tesztelni.
2015. júl. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi
2015. júl. 8. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!