Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen jelei vannak a terhessé...

Milyen jelei vannak a terhességnek az első hetekben?

Figyelt kérdés
L
2021. jún. 2. 01:12
 1/10 anonim ***** válasza:
A menstruàció elmaradása a legbiztosabb, nekem más tünetem egyik gyerekkel sem volt.
2021. jún. 2. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Elmarad a mensi... ennyi, pont. Semmi több...
2021. jún. 2. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
Nekem is csak elmaradt a mensom. Utána 2 nappal éreztem mellfeszülést. Nem is volt több tünetem egyik terhességnél sem
2021. jún. 2. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem a 6.héttől voltak tüneteim,de kegyetlen volt.Rosszul voltam folyamatosan!El tartott a 18.hétig.
2021. jún. 2. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem volt beágyazódási vérzés, alacsonyabb lett sokkal a vérnyomásom, elmaradt a menstruációt megelőző mellfeszülés, és a feszült idegállapot. Ezek voltak a terhességi teszt és még az elmaradt menstruáció előtt. Utána megjelent a mellfeszülés is, a puffadás, a fokozott éhségérzet, enyhe gyomorégés. Ezek kezdődtek az 5. héten. A 6. héten kezdődgetett az enyhe émelygés esténként. Olyan nagyon rosszul szerencsére nem voltam. Kicsit hamarabb is elálmosodtam, meg éjszakánként 2-3 alkalommal ki kellett mennem pisilni. Az első hetek tapasztalatai nekem ezek voltak :)
2021. jún. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem pecsételő vérzésem volt, szóval már az furcsa volt, de negatív volt akkor még a teszt, gondoltam most biztos kevesebb van... Emlékszem vasárnapi nap volt, amikor teszteltem, negatív lett... Aztán hétfőtől kezdve napról napra nagyon szarul voltam, feszültek a melleim, brutálisan fáradt voltam és hányingerem volt.Azóta hol könnyebb, hol nehezebbek a napjaim.
2021. jún. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem mindhárom gyereknél vérzés helyett hasmenés volt :) aztán egy héttel később jött a hányás, hányinger.
2021. jún. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Gorcsolt a hasam, fajt a mellem, mintha meg kene jonnie, csak nem jott meg:D
2021. jún. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem az volt a tünet, hogy nem volt pms tünet pedig mensi előtt a fejem mint a pizza és leszakadnak a melleim :) illetve talán fáradékony a B vagyok.
2021. okt. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én mind a 2 terhessegemnel egy héttel a menstruacio elott éreztem, hogy biztosan jön a baba :) az első baba első próbára osszejott, hanyingerem volt minden este nagyon egy héttel menstruacio elott és nagyon nagy hangulatvaltozasaim voltak.


A 2. Baba 4. Honapra jött össze, de a teszt elott már 100% ban biztos voltam ugyan így egy héttel, hogy sikerült :) hasonlóan minden este erős hányinger, hangulatvaltozasok. az első 3 próbánál nyilván semmi jel nem volt.


Nyilván ezek nem biztos jelek es attól függ mennyire vagy érzékeny a hormonvaltozasra, de én személyesen 100% ra éreztem mikor sikerült :)


Szurkolok!

2022. jan. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!