Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi okozhat magas szabad béta...

Mi okozhat magas szabad béta hcg szintet? Genetikushoz kell mennem. Többi lent.

Figyelt kérdés

FBhCG 127.2 IU/l

4.116 Mom


PaPP-A 7.199iu/L 1.350 MoM

Ez mennyire rossz eredmény?



#eredmény #szindróma #genetikus #Down,szindrona #Magas szabad beta hcg
2021. jún. 3. 13:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hát, nem ijesztegétesül, de minél magasabb a betahcg és minél alacsonyabb a papp a, annál nagyobb esélye a down szindrómának. Mi lett a kombinált teszted eredménye?
2021. jún. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Illetve a 12. Heti Ultrahangé? Tarkóredő milyen? Orrcsont látszott?
2021. jún. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Ultrahangon minden rendben volt.

Jövő héten megyek genetikushoz.

Fiatal anyuka vagyok,első terhességgem rendben volt.

2021. jún. 3. 14:28
 4/15 anonim ***** válasza:
Ezek a labor eredmények azért nagyon el tudnak vinni. Nekem is csak a laborom lett rossz, uh tökéletes. (fiatal anya 1. Gyerek) Csináltattunk genetikai vérvételt negatív volt, elmentük légy 2. Ultrahangra a Géndiagnosztikai Központba is. Nem lett baja a picinek.
2021. jún. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Akkor szerintetek nincs nagy baj? Az orvosom semmit sem mondott.

Mikor rákérdeztem,felemelte a hangját. Pedig ilyen még nem fordult elő.

2021. jún. 3. 14:38
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Én azonnal keresnák másik orvost, nekem ne emelgesse a hangját ha a gyerekemről kérdezem, az a dolga hogy válaszoljon.

A genetikus el fogja mondani, de ha az uh jó volt, akkor azért nem vészesek ezek az eredmények. Lehet érdemes lesz majd vérteszt vagy amniocentézis, de ezt is majd aaz genetikus megmondja. Egyáltalán nem biztos hogy baja van a babának, sőt, egész jók az esélyei.

2021. jún. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Szia! Van valami fejlemény azóta? Nekem is hasonló lett ma az eredményem.
2021. szept. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Szia. Igen.

Nagyobb a méhlepényem és azért lett nagyobb az értékem,egészséges a baba 🙏🙏

2021. szept. 3. 19:26
 9/15 anonim válasza:
Jaj de jó ezt olvasni! Most kicsit megnyugodtam. Milyen tesztet kellett csináltatnod, amin kiderült? Én most várok a nifty teszt eredményre, remélem nálam is minden rendben lesz.
2021. szept. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
100%
Előző vagyok. Lehet, hogy valaki még kerül hasonló helyzetbe, ezért megnyugtatásképpen leírom, hogy megérkezett a nifty teszt eredményem és az én babám is egészséges. :)
2021. szept. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!