Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Alhasi görcsök terhesség alatt?

Alhasi görcsök terhesség alatt?

Figyelt kérdés

21 hetes terhes vagyok.. orvoshoz nem tudok most elmenni, max sürgősségire, ha nem javul.

Erős alhasi görcseim vannak, aludni szerencsére tudtam, addig nem éreztem. Amint fel ébredtem egyből újra éreztem.. hasonló a menstruációs görcshöz, illetve a szélgörcshöz.

Kis hercegnő mocorog, érzem.

Lehet csak ahogy tágul a méhem, azért a fájdalom, vagy kezdjek megijedni?


2021. jún. 5. 12:11
 1/4 anonim ***** válasza:

22 hetes vagyok, nekem a 20.hetig ez naoi szintű volt. Azóta is 1x-1x visszatér.


Rengeteg magnézium és pihenés

2021. jún. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet normális és jelezhet bajt is. Első terhességem végződött vetéléssel 23+6 hetesen, enyhe mensis görcseim voltak, simán tettem-vettem mellette, normál terhestünetnek tűnt. Aztán megjelent egy csepp vér, irány a kórház, kinyílt a méhszáj, akkora már késő volt, nem lehetett visszatartani a szülést.


Pihenj sokat, emeld a magnéziumot és ha nem javul, akkor inkább nézesd meg magad. Inkább kétszer fölöslegesen, mint egyszer későn! Jellezően nem lesz baj az ilyenből, de benne van a pakliban, figyelni kell a tüneteket.

2021. jún. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is volt 1-2 görcs, vér nélkül. Azt mondta nőgyógyász, ha magnéziumtól és fekve nem enyhül ilyenkor, akkor inkább menjek be hozzá vagy kórházba.


Nekem szerencsére eddig mindig bevált, hogy magnéziumot vettem be, és lefeküdtem 20 percre pihenni. Ha nagyon nem akar múlni, inkább menj be, nem fognak kigúnyolni, hogy megijedtél, megvizsgálnak mindenképp.

2021. jún. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, említettem a dokinak, magnéziumot megemeltem, így nem voltak görcseim utána
2021. jún. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!