Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ezt mire véljem ??

Szerintetek ezt mire véljem ??

Figyelt kérdés
Sziasztok !!! Még 5 nap van a menstruációmig, de már kb 6 -7 napja alhasi hol enyhe hol erős görcsöket érzek has szúrka , bal oldali petefészek jobban ki sugárzik a fájdalom , tegnap előtt a wc papíron egy csepp de téleg csak csepp ver folt volt ! Mire utalhat ez ? Köszönöm előre is a válaszokat !

2021. jún. 5. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Terhes biztosan nem vagy hisz még be sem ágyazódhatott...főleg ha azt nézem, hogy 5 nap múlva kell megjöjjön de már 7 napja érzed. 🤔
2021. jún. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lehetséges h vannak még csodák 😀😀😀😀
2021. jún. 5. 18:00
 3/5 anonim ***** válasza:
91%

Végülis Mária szüzen esett teherbe, lehetnek csodák 🤣

Ez nem terhesség 😅

2021. jún. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
46%
Akkor bízzál csak a csodában és ne kérdezzél hülyeségeket, ha nem bírod elfogadni a választ. Ha pozitív is lesz a teszted, ezek akkor sem a terhesség miatt vannak. Még nem lehet amiatt. Amúgy meg szívből ajánlom átismételni az általános iskolai biológiát, mert ennyi ésszel csak ne nagyon nevelgessél te növényt se. Oszt lehet megsértődni.
2021. jún. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem egy emberrel veszekszel, felesleges a többesszám :)

Ami az érzeteidet illete, nem hinném, hogy bárki meg fogja tudni mondani, hogy mi az okuk. Reménykedni lehet, de én még nem élném bele magam a terhességbe. Különben enyhe szurkálások nekem is voltak, kb 1 héttel az ovu utántól, amikor beágyazódási vérzésem is volt. Amiket tapasztalsz ugyanúgy jelezhetik a közelgő menstruációt, vagy ovulációt is. Az ovu időpontjában mennyire vagy biztos? Drukkolok mindenesetre, hogy baba legyen.

2021. jún. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!