Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet valami baj a terhességge...

Lehet valami baj a terhességgel, ha van sérvem?

Figyelt kérdés
Kiskoromban volt 3 darab sérvem a hasamon, ami operálva lett, de amióta megszületett a gyerekem egy másik sérv dudorodott ki a köldökömtől kicsit feljebb és most gyereket várok, mennyire veszélyes a sérv a terhességre nézve?
2021. jún. 6. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk nem is ertem. Az előző terhesseg után nem mondtak rá semmit? Azt mondanám, hogy nyilván nem tesz jót neki, de ezt tipikusan orvossa kellene megtárgyalni.
2021. jún. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem mondtak rá semmit, mert nem volt még sérvem, csak az operálási seb, de a szülés után jött egy másik helyen egy másik sérv.
2021. jún. 6. 19:42
 3/4 anonim ***** válasza:
En ertem. De ezzel nem mentél orvoshoz? Hat azért nagyon nem mindegy gondolom hogy hol van és milyen súlyos. Ezt látatlanban itt nem fogja tudni neked senki megmondani. Meg gondolom így véletlen estel teherbe ha ezt így utólag próbálod kitalálni. Hat kinél hamarabb orvos. Nyilván.
2021. jún. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt köldöksérvem a terhességeim előtt, megműtötték. Később mindkét terhességemnél kijött. Már az elsőnél kérdeztem, hogy lehet-e ebből bármi gond. Az orvosom azt mondta, hogy a babának nem lesz semmi baja, egyáltalán nem érinti. Viszont előfordulhat, hogy a szüléssel, erőlködéssel súlyosbodhat. Nekem fájt némileg a köldököm, ha sokat álltam, de ezen kívül semmi más gondom nem volt. Természetes úton szültem és nem záródott ki a sérv. Esztétikailag nem a legszebb köldökkel rendelkezem, lehet, hogy később megmúttetem.
2021. jún. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!