Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Még nem érzem a baba mozgását,...

Még nem érzem a baba mozgását, de tegnap óta csak egy helyen van folyamatosan. Ez bajt jelenthet?

Figyelt kérdés
Ha hanyatt fekszem, már szépen lehet érezni hol tartózkodik a pici. Tudom, korai még, hogy állandóan változtassa a helyét, de én kicsit aggódom, mert eddig az UHkon is folyamatosan mozgott, meg már többször észrevettem, hogy a méhemben is változtatja a helyét. Volt már valaki hasonló helyzetben? 15 hkm
2021. jún. 7. 11:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%

Csak én nem értem a kérdésed?

A kérdésben: nem érzem a mozgását, de 1 helyen van folyamatosan. Ha nem érzed, honnan tudod, hogy ugyan ott van?!

A kifejtesben meg azt írod, szépen lehet érezni. Most akkor mi van?!

Állandoan "változtassa" (változtatja 😉😂) a helyét, az uh-n is láttad, érzed is, akkor hogy van egyhelyben?!


15hetesen még nagyon érezned sem kell, nem ezen parázni...

Ott van, ahol jól érzi magát...

2021. jún. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
70%

A 16.héttől csak a jobb oldalon éreztem a babát

A 24.héten kezdett el néha a bal oldalon is ficánkolni

De a mai napig (most 32 hetes vagyok) csak a jobb oldalon van 90%ban

A mozgását is a 20.héten éreztem először

2021. jún. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt erősen túlgondolod. Miből veszed ki, hogy hol van éppen a baba? Én most leszek 15 hetes, de csak azt látom, hogy hol van a méhem. A baba elhelyezkedéséről meg életjelenségeiről a szívhangfigyelő ad tájékoztatást. Egyelőre mindig ugyanott, egy 2 négyzetcentiméteres helyen találom meg a szívhangot, pedig igen mozgékony mindig az uh-kon a kicsike.
2021. jún. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

1es, ezek szerint csak Te nem :) amit kiemelsz idézőjelben, az teljesen helyen a szövegkörnyezetben! :) szövegértést... a magzatot lehet érezni, hol van, tapintásra.. nem a mozgását :)

2,3 köszönöm :) :) megnyugtattatok! :) azt, hogy hol van a baba már 2 hete érzem, állandóan a hasfalamnál van, ott kemény egy pontban, ahogy telik az idő, minél nagyobb :) nyilván nem nyomkodom, simításra érezni.

2021. jún. 7. 11:26
 5/16 A kérdező kommentje:
*helyén van
2021. jún. 7. 11:29
 6/16 anonim ***** válasza:
81%

Kitapintod a gyereket?! Akkor te profi vagy :D


2.babám, 24.héten, de még most sem lehet kitapintani, pedig felesleg sincs rajtam...

Hozzáteszem, a doki sem tudja.

Amit szerintem te kitapintásnak vélsz, az a méhed, semmi más

2021. jún. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Biztos a baba az, már 3 doki is mondta :D azt, hogy hogy lehetséges nem kérdeztem, mivel egyik sem lepődött meg :D

A méhem annál jóval nagyobb már, és azért az nem lenne játék, ha folyamatosan kemény lenne :)

2021. jún. 7. 11:39
 8/16 anonim ***** válasza:
79%

[link]


Így helyezkedik a baba, körbeveszi a hasfalad, a méhed fala, a magzatburok, a víz.


De TE a különleges biztos érzed a magzazot.


A mozgást 16.hét után fogod érezni leghamarabb.

2021. jún. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nyilván okosabbak az orvosok, mint az ilyen google tudásos ember :) de ha neked ettől szebb a napod, akkor csináld :D egyenlőre még szerencsére se orvos nem vagy, ahogy nézem valami jó szövegértő sem, mert még mindig nem mondtam olyat, hogy a baba mozgását érzem :D
2021. jún. 7. 11:48
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom miért vagy ekkora pofájú.

Idézem tőled:


"Még nem érzem a baba mozgását, de tegnap óta csak egy helyen van folyamatosan. Ez bajt jelenthet?"


Tehát 15 hetesen nem érzed a baba mozgását, azért írtam, hogy a 16.héttől lehet. Gondoltam megnyugtatlak, hogy normális. Te tudod mit, én a helyedben aggódnék tovább. Magam miatt fixen.


És én vagyok rossz szövegértésből!

2021. jún. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!