Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kattogó hang a pocakomban mi...

Kattogó hang a pocakomban mi lehet?

Figyelt kérdés
2010. aug. 25. 11:15
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
78%

Sziasztok!


Nekem nincs kattogás odabent:) de én elhiszem h van ilyen is,ugyanis nekem meg sokat beremeg a hasam:D ezt meg nekem nem hiszi el senki.....de tudom és érzem.Mintha valamit megfognál és megráznál....arra tippelek lehet h a köldökzsinórral játszik épp.

2010. aug. 26. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Na végre nem nem csak én hallom.A páromnak eddig nem is mondtam mert hülyének nézet volna,pedig többször is hallom egy nap valamikor meg semmi.Én is kíváncsi vagyok!!!!!!!!!!!!!!!
2010. aug. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Én is elég sokszor hallom, és azt hittem hogy valami gond lehet. De ha ennyi kismamánál előfordul akkor szerintem nincs semmi baj. Köszi a válaszokat
2010. aug. 26. 19:41
 14/22 anonim válasza:
100%
Nálam is előfordul már kB egy hónapja hallom. Most vagyok 37 hetes. És a pocak remegést is tapasztaltam már
2019. jún. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
100%
Nálam is tapasztalható, de én is reccsenésnek hallom, nem kattogásnak. Eddig azt hittem én vagyok, de egy ideje gyanús mert meg sem mozdulok amikor ezt hallom. 😀
2019. szept. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
100%
Én is hallottam már párszor, nekem olyan mintha azt a buborékos védőgázas zacsit pukkasztaná ki valaki. Nem tudom mi lehet de nagyon kiváncsi lennék rá.
2020. márc. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Nekem is van, erős magzat mozgásnál bal alul, ott elvileg a keze van :( ijesztő, mintha izület ropogna egyet, olyankor én meg sem mozdulok.
2020. szept. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
100%
Sziasztok!Orvos ismerősömtől tudom, hogy a baba ízületei pattognak ilyenkor, ami teljesen normális. Születése után is lesz még ilyen egy darabig.
2020. szept. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Én is ma már harmadjára hallom a kattanó hangot.

Előző terhességemkor ropogott a baba, de az rendes ropogás volt, belül is éreztem.

Most meg sima kattanások, durva!! :)

27 hkm

2021. ápr. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy régi kérdés, de rákerestem a neten és feldobta. Már többedszer hallom a kattogó hangot, akkor, amikor megmozdul a baba. Eleinte azt hittem, hogy a ruhámon lévő gombok koccantak össze, ahogy a hasam mozdult. Most meg úgy is előfordult, hogy nincs rajtam se gomb, se patent, se cipzár. Így jöttem rá, hogy a hasamból jött a hang. Kicsit ijesztő, de látom, hogy nem kell megijedni, mert veletek is előfordult. :)
2021. aug. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!