Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyárra, napozáshoz bőrápolás?

Nyárra, napozáshoz bőrápolás?

Figyelt kérdés

Lassan megyünk nyaralni, és mindenre oda szeretnék figyelni, de elég tapasztalatlan vagyok a témában..


Milyen naptejet és milyen napolajat(ha egyáltalán ezt lehet várandósan használni) tudtok ajánlani, amiben nincsenek káros hatású szerek?


Illetve Ti napoztatok pocakkal? Hogy oldottátok meg, egyberészes bikini, vagy vizes törcsivel borogattátok a hasat? Vagy nem görcsöltetek rá a témára? :D


2021. jún. 10. 10:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én brutál napozós vagyok, ha tehetném, az egész nyarat a napon tölteném, de terhesség alatt kihagytam, azt mondta a bőrgyógyász és a nőgyógyász és, hogy ez most nem annak az időszaka. Nem szaldtam be az árnyékba, ha épp rám sütött a nap, de konkrétan a napra egyszer sem feküdtem ki.
2021. jún. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly nyáron voltam várandós. Augusztusban voltunk nyaralni. Én úgy feküdtem a napernyő alatt, hogy a pocakom árnyékban volt, csak a lábam érte a nap. 26 hetes voltam, már volt pocakom de én sima 2 részes bikiniben voltam. Vízben is voltam, ott érte a nap a pocakom, de kb 10-15 percet csak. Naptejet Cien Sun Classicot használtam, egészséges kisfiam született.
2021. jún. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!