Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magas pulzus a terhesség alatt?

Magas pulzus a terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Hat hetes terhes vagyok, és a héten voltam nőgyógyászhoz, mindent rendben talált, viszont amit eddig szedtem vérnyomáscsökkentőt a coviogalt, leváltotta dopegytre, két napja szedem, a vérnyomásommal nincs is gond de pulzusom az egekben van.. A házi orvos nem adott rá semmit azt mondta sok folyadék, és pihenés...nem szabad szedni azt mondta.. Volt valakinek hasonló tünete? Hogyan vészeltétek át? Ráadásul iszok sok folyadékot, de így is állandóan pisilnem kell...

2021. jún. 10. 14:41
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Én értem hogy normális, csak ne érezném magam nagyon rosszul. Ez a terhesség tünete lenne? Nincs erő a végtagjaimban úgy érzem..
2021. jún. 11. 13:58
 12/14 anonim ***** válasza:
Hát igen, a terhesség az ilyen :D Én végigaludtam kb.az egészet.
2021. jún. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Igen már én is érzem, állandóan aludnék, kezdek émelyegni is egyre Jobban... Azt hittem már meguszom de ezek szerint nem,de német baj ezzel jár a lényeg hogy rendben legyen a baba egészsége ☺️
2021. jún. 11. 22:12
 14/14 anonim ***** válasza:

Én aktívan sportoltam terhesség előtt, 50 körül volt a nyugalmi pulzusom.

14 hetes vagyok, most kb 70.

Ha felmegyek az emeletre, pillanatok alatt 110 lesz.

Terhesség alatt ez normális.

2021. jún. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!