Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2 hét múlva kell felvennem a...

2 hét múlva kell felvennem a 2. Pfizer oltást de terhes lettem. Fel lehet így venni?

Figyelt kérdés
2021. jún. 11. 17:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
78%
12 hét utàn lehet csak.
2021. jún. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
68%
Ugyanez a helyzet itt is :D 2 hét múlvára van időpontom a 2. Pfizerre de terhes vagyok. Én jöbőhéten megyek nőgyógyászhoz és vele konzultáni fogok erről. Az tiszta sor, hogy az oltást nem vehetem fel, fel is fogom majd hívni a kórházat, hogy lemondjam az időpontot, a kérdés már csak az hogy akkor majd mikor és hogyan kapom meg a 2. trimesztertől mert mindenképpen szeretném, de időben ez is kiderül majd.
2021. jún. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
40%
En biztos nem emgednem. Sot terhesseg alatt sem mertem volna. Tappenz bezarkozas inkabb.
2021. jún. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
en még csak most vagyok 5 hetes terhes. elegge az elején járok, nagyon tanacstalan vagyok!!!
2021. jún. 11. 18:24
 5/19 anonim ***** válasza:
50%

Lehet.

Naponta változik az ajánlás, pár hónapja még úgy volt nem oltanak kismamákat, aztán elkezdtek oltani de csak az egyik adagot, aztán mostmár lehet a másodikat is, pár napja még meg kellett várni a 12. hetet, mostmár nem kell megvárni azt sem.

Reméljük a vakcinákat nem hasonló magabiztos tudósok fejlesztették ki 🤣

2021. jún. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
hu ne is mondd...
2021. jún. 11. 18:37
 7/19 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem beszélj háziorvossal vagy nőgyógyásszal, ő mit ajánl. Lehet, azt mondja, hogy várd meg a 12 hetet.
2021. jún. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
50%
Nem feltek, hogy valami karosodast okoz a babatoknal egy ilyen ketes hiru vakcina??fel nem birom fogni hogy lehet onkent es dalolva belevagni ebbe ugy, hogy minden heten derulnek ki durva dolgok es fogalmunk sincs jelenleg hosszu tavon milyen fejlodesir rndellenessegeket okoozhat egy magzatnal a vakcina.... Komolyan kerdezem.. Nem feltek? En nem mernem ezt bevallalni...
2021. jún. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
62%

Nem értem min agyalsz te Kérdező.Nem kötekedni akarok csak már korai a

terhesség fenn áll nálad és úgysem mehetsz a vak-cinára így.

8-assal egyetértek

2021. jún. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
47%
8-as azért merjük beadatni, mert nem a sok baromságot hallgatjuk a Blikk szintű médiából, meg Marika nénitől. :/
2021. jún. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!