Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » "Munkahelyi baleset" eredménye...

"Munkahelyi baleset" eredménye, hogy teherbe estem. Mit tegyek? Tartsam meg? Utálni, gyűlölni fogom ezt a gyereket?

Figyelt kérdés

Örömlánykent dolgoztam. Teherbe estem.

30 éves vagyok, kiemelkedően nagyon jó anyagi körülményeket sikerült összehoznom.

Párkapcsolatom nincs, magamat ismerve nem is lesz soha.

NAGYON SZERETNÉK MÁR VÉGRE ANYA LENNI. Mindig ez volt a vágyam.


A férfi nevét sem tudom! Csak annyit, hogy egy büdös cigiszagú öregember volt.


2021. jún. 11. 23:21
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
34%
Más fizet a spermabeültetésért, ráadásul most egyedülállóként esélyed sem lenne anyával válni.
2021. jún. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
96%

Tegyük fel, hogy nemml kamu:


Ezt neked kell tudni..


Ha belefér neked, akkor miért gyűlölnéd?

Van okod rà?

Ha szeretnéd a gyereket, akkor sosem gyűlölnéd.



De hogy lehet “baleset” ilyen munka mellett?

Meg honnan tudnád melyik az apja?


Kamu? Itt felmerült bennem újra.

2021. jún. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

A munka miatt amit csináltam,a gyerek attól félek arra emlékeztetne mindig, szerintem legalábbis, és a biológiai apja miatt gyűlölném... Egy cigis öreg fasz volt...



Elszakad a gumi. Vagy direkt levette a gumit, nem tudom.


Azt természetesen megjegyzem ki élvezett belém.

Ez 2x esett meg, tavaly és most.


Nem kamu

2021. jún. 11. 23:34
 4/31 anonim ***** válasza:
53%
Biztos nem tartanam meg. A gyerek félig az apae, nem mindegy mit örököl (egészség, intelligencia, külso..).
2021. jún. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
67%

Hát nézd, nehéz dolog egy ilyenbe beleszólni, nyilván a te döntésednek kell lennie, és egy abortusz mindenképpen szörnyű dolog... De te tudod, milyen volt az a figura - ha biztosan nem olyan, mint amilyet a gyereked apjának akarsz, akkor fontold meg szerintem, hogy elveteted.


Ha nagyon akarsz gyereket, keress egy intelligens, jó külsejű, szimpatikus fickót és kezdj viszonyt vele védekezés nélkül. Amint teherbe estél, kirakod a csávót, és lehet egy olyan gyereked, akinek az apjára jó szívvel tudsz gondolni (és nagy valószínűséggel genetikailag is jobb választás a gyerek számára, mint a mostani "cigis öreg fasz" lenne).

2021. jún. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
78%
A gyerek egy önálló lény, emberke lesz, a biológiai apjától függetlenül is nevelheted, szeretheted. Viszont elhiszem, hogy ez egy nehéz döntés, csak te érzed, hogy számodra melyik a járható út. Esetleg egy beszélgetés egy pszichológussal nem segítene?
2021. jún. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
58%
"egy büdös cigiszagú öregember " miatt gyülölnéd a gyerekedet? Nem vagy normális!!! Jelen esetben mit jelent az öregember? Olyan aki lényegesen idösebb nálad, de tartja ugy magát, hogy ennyi idösen felcsinált. (Nem rossz gén!) Büdös, cigiszagu, Aki dohányzik az ilyen. Mo-on sok ilyen van, de ettöl még nem a társadalom legallja! Társadalmilag teljesen elfogadott dolog.
2021. jún. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
0%

Ha vágysz gyerekre, és attól tartasz, párkapcsolatod nem lesz, akkor ez a gyerek egy isteni adomány. Szerintem eszedbe se fog jutni a babád (igen, a tiéd, nem a cigis vén f.sze) biológiai apja.


Hány hetes terhes vagy?

2021. jún. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
6%

Biztos nem tartanám meg.

Foglalkozásodat tekintve valószínűleg el is vennék tőled.

Egyébként inkább arra koncentrálj hogy milyen betegségeket szedtél össze plusz a gyerek mellé.

2021. jún. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
33%
Azért vicces a "munkahelyi baleset". Széttenni a lábad nem munka
2021. jún. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!