Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » "Munkahelyi baleset" eredménye...

"Munkahelyi baleset" eredménye, hogy teherbe estem. Mit tegyek? Tartsam meg? Utálni, gyűlölni fogom ezt a gyereket?

Figyelt kérdés

Örömlánykent dolgoztam. Teherbe estem.

30 éves vagyok, kiemelkedően nagyon jó anyagi körülményeket sikerült összehoznom.

Párkapcsolatom nincs, magamat ismerve nem is lesz soha.

NAGYON SZERETNÉK MÁR VÉGRE ANYA LENNI. Mindig ez volt a vágyam.


A férfi nevét sem tudom! Csak annyit, hogy egy büdös cigiszagú öregember volt.


2021. jún. 11. 23:21
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
0%

20, miből?

Hat folytatja majd ezt

2021. jún. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
11%

Engem nem érdekelne ha én lennék a gyereke.

Nem, ezzel a logikával élve a bankrablás nincs rendben. Hogy jön össze a kettő? A rablás által más pénzét veszed el jogtalanul, itt meg szolgáltatás nyújtás történik.

2021. jún. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
3%

22

Penzhez jut igy is ugy is..

2021. jún. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
71%
Igen, de az egyik esetben jogtalanul vesz el pénzt a banktól a másik esetben jogosan vesz el pénzt a kuncsaftjától, hisz tett érte. Számomra nem ugyanaz a kettő, de persze számodra attól még lehet.
2021. jún. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
88%

Prostiknak kötelező a gyógyszer, pont az ilyen esetek miatt.


Ha nem szedtél, akkor bizonyára már volt egy terved arra, mi lesz ha ez megtörténik, nem most kéne velünk megszavaztatni.


Kamu.

2021. jún. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
0%
ha terhes vagy,akkor ha megtartod.apasági tszt kell
2021. jún. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
26%

Honnan szalasztottak titeket, ti félelmetesen tudatlan emberek? Nyilvánvalóan nincsen olyan, hogy prostiknak kötelező lenne gyógyszert szedni. Ilyen jogszabály nem létezik. Olyan jogszabály létezik, hogy igazolással kell rendelkezniük arról, hogy nem szenvednek nemi betegségben (18/1998. (VI. 3.) NM rendelet).


És természetesen nem kell apasági teszt. Apasági teszt akkor kellene, ha a kérdező az apával el akarná ismertetni a gyereket (és ő nem írná alá).

2021. jún. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
80%

#27


😂😂😂 nem is a jogszabály írja elő...

2021. jún. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
10%
28-as, akkor jobb, ha tudod, hogy a világon semmi sem kötelező, amit jogszabály nem ír elő.
2021. jún. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
48%
Ha tiszta szívből szeretnél anya lenni, vállalod, higy egyedül neveled és megteheted, akkor tartsd meg. Ő a te gyereked lesz és kész. Van aki szerelemből szül utána az apa kifordul magából, hülye lesz és lelép. Gondolj arra, h te tiszta lappal indulsz, tudod hogy ketten lesztek.
2021. jún. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!