Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az tényleg így van hogy akkor...

Az tényleg így van hogy akkor esik teherbe egy nő ha nem görcsöl rá? Na de ezt hogy lehet kibirni ha valaki gyereket szeretne hosszú ideje?

Figyelt kérdés
2021. jún. 14. 09:56
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Ez hülyeség. Nem görcsöltem rá az elején, mégsem jött a baba. Amikor elmentem orvoshoz és kivizsgáltak, akkor meg már hogy-hogy nem, összejött (szerencsére nem volt nagy probléma, csak D-vitamin hiányom volt, de az is elég volt ahhoz, hogy közel egy évig ne jöjjön össze. Amint elkezdtem szedni a vitamint, egyből sikerült). A terhesség nem kizárólag, sőt, inkább nem lélektani kérdés, mint egészségügyi. A stressz valóban nem tesz jót a terhességnek, de ha minden rendben biológiailag, akkor egymagában nem fogja megakadályozni.
2021. jún. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor estem teherbe, mikor már az őrületig rá voltam görcsölve.. dolgozni se tudtam, folyton ez járt a fejemben.
2021. jún. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is teherbe estem már a 3. hónapban, pedig akkorra tiszta idegsokk voltam, hogy nem sikerül, mert a környezetemben sokan próbálkoztak hiába és bebeszéltem magamnak, hogy biztos nekünk sem fog egyszerűen menni.
2021. jún. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
nem görcsölsz rá akkor j9ön össze
2021. jún. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ragorcsoltem sokak szerint, es elso honapban sikerult az elso gyerekem, nemgorcsoltem ra a masodiknal, es ket ev alatt sikerult...
2021. jún. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem törvényszerű, főleg ha vmi betegség miatt nem jön össze. Akkor hiába nem görcsöl rá, ha vmi szervi vagy hormonális probléma áll a háttérben. Normál esetben viszont befolyásolhatja.
2021. jún. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%
A nagynéném így esett teherbe. Nagyon szerettekvolna gyereket, de nem jött. Közben kiderült egy apróbb nőgyógyászati gond is, amit műtéttel orvosoltak, de utána sem jött a gyerek. Aztán elengedték az egészet, úgy voltak vele lesz vagy nem, ők így is boldogok, élvezik egymás társaságát. Amint ezt a görcsöt elengedték, a következő hónapban meg is fogant az unokatestvérem.
2021. jún. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem törvényszerű, mi annyira szerettünk volna, hogy már fél évvel a próbálkozás elött arról fantáziáltunk, hogy milyen életünk lesz, milyen lesz a kisbabánk.. :) (egészségügyi okokból vártunk fél évet) Ahogy neki álltunk a 3. hónapban pozitív lett a teszt. Pedig aztán rágörcsöltem :D
2021. jún. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez baromság, csak az mond ilyet, akinek rögtön összejött, vagy még nem is akar gyereket. A stressz is akadály ehet, de általában más probléma áll a háttérben.
2021. jún. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
1,5 evig nem jott a baba. Karanten,egyutt a parommal homeoffice,nyugalom. Marcius kozepetol volt a mizeria ugyebar. Babank marcius vegen/aprilis elejen fogant. :)
2021. jún. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!