Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » JutaVit,Gravida terhességi...

JutaVit,Gravida terhességi vitamin vélemény?

Figyelt kérdés
Ki mit szedett?🥰

2021. jún. 14. 21:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Jutavitot szedek. Gravida pénzkidobás a dokim szerint
2021. jún. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A Jutavit jobb mint a Gravida tartalmilag, de én egyébként Femibiont szedek.
2021. jún. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Jutavit
2021. jún. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Mindkét terhességnél Gravida-t szedtem, teljesen meg voltam elégedve vele.

1-es: nem értem, miért mondta a doki ezt, szerintem jó árban van, nem drágább, mint más multivitamin. Persze lehet, van olcsóbb is, de azokban az összetevők kevesebbek is.

2021. jún. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én a Gravidatól rosszul voltam.

Femibionra váltottam.

2021. jún. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Jutavitot szedtem, végig tökéletes volt az összes vérképem.
2021. jún. 15. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Jutavitból van több féle vagy csak az a magzatvédő?
2021. jún. 15. 07:17
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Jutavitet szedtem már a próbálkozás előtt-alatt is. Vérképeim nagyon jók és jól is érzem magam. Szeretem hogy magyar gyártmány, és jók a hatóanyagai, főleg az emelt vas miatt esett erre a választás (és persze a jó ár miatt).


Jutavit magzatvédőből van jódmentes is. Illetve van sima multivitaminja a Jutavitnek, a férjem ezt szedi, és az ő vérképe is nagyon jó. Abban feleannyi a folsav és pár másik összetevő van. Árban nincs hatalmas különbség, mindkettő 3000 Ft körül van, a magzatvédő 60-as, a normál 100-as kiszerelés, így én terhességre a magzatvédőt javasolnám.

2021. jún. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
84%

Gravidára kellett váltanom, mert az előzőben nem volt jód és kell.

Ebédnél veszem be, semmi gond :)

2021. jún. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Gravidától és a Jutavittől is fájt a gyomrom, émelyegtem (próbálkozás, terhesség alatt és szülés után is). A Gravida Optimát nem próbáltam, csak a simát. Kb. 7 hetesen váltottam Ladeevitre. Csak szülés után kezdtem újra a Jutavitet, aztán a Gravidát, de kínszenvedés volt, néha még ki is hánytam. Valószínűleg nem bírom a filmtablettákat, én hülye meg 90 és 60 db-os kiszereléseket vettem. Pedig nagyon jó összetétele van mindkettőnek, főleg a Jutavitnek a metafolin és a magas vastartalom miatt, úgyhogy sajnáltam.
2021. jún. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!