Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megkívántam a resztelt májat,...

Megkívántam a resztelt májat, ettem 3x. Ma mit olvasok? Tudtátok?

Figyelt kérdés
"Terhesség alatt kerüld a belsőségeket, ugyan a máj rengeteg vasat tartalmaz, amire szükséged van, de magas A-vitamin tartalma viszont árthat a magzatnak."
2010. aug. 25. 18:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez a szokásos hülyeségek egyike! Minden héten mást találnak ki,amit ne együnk! Én mindhárom terhességem alatt ettem mindent,és májat is. Mindhárom gyerek egészséges.
2010. aug. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem szoktam ilyeneket olvasgatni, csak most kiváncsiságból. Sosem ettem májat, csak most annyira megkívántam. Érdekes....
2010. aug. 25. 19:00
 3/11 anonim ***** válasza:
ehetsz májat csak nem minden nap. Heti 1x nyugodtan lehet fogyasztani.
2010. aug. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
3x ettem, egymást követő napokon:((( De már elfogyott:)
2010. aug. 25. 19:16
 5/11 anonim ***** válasza:

Hát mondjuk májat amúgy sem jó - megfőzve- 3 napig tartogatni....


Egyébként én 4 napja csak kínai kaját eszek -ugyan azt :D


Én már nem olvasgatok ilyeneket....

2010. aug. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem annak idején-8 éve-mondta a nőgyógyászom,h csak nagyon kis mennyiségben egyek májat,a túl sok A vitamin miatt.Szóval nem mai találmány.
2010. aug. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Valóban, A-vitamin miatt csak ritkán. Ha most ettél 3 napig akkor egy ideig ne fogyassz, nem lesz semmi baj ne izgulj!


off:Egyébként meg nagyon kell vigyázni az olyan tanácsokkal hogy "csinálj bármit én is csináltam mindent és nem lett baj" - lehet hogy ez pusztán szerencse volt! Persze nem kell túlzásba esni, és burokban csücsülni terhesség alatt, de azért igenis figyelni kell, nem véletlenül írják orvosok, tanácsadók amiket írnak. Nem feltétlenül okoznak bajt a leírt tiltások ha megszegik őket, de sosem lehet tudni. Jobb az óvatosság, a gyermek érdekében.

2010. aug. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Az én orvosom semmit nem mond, csak a macskát.

Sosem ettem májat, de most megkívántam. Többször nem eszem.

Köszi a válaszokat

2010. aug. 25. 19:58
 9/11 anonim ***** válasza:
Pedig ehetsz nyugodtan, csak ne minden nap .-)
2010. aug. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

ugyan....eleinte én is paráztam stb,imádom én is a májat.de ez alatt a 9 hónap alatt annyi mindenre rájöttem.sok a felesleges riogatás,akár neten akár a való életbe.persze azért oda kell figyelni,de attól h terhes vagy nem kell életmódot váltani stb.

igaz camambert sajtot se lehet elvileg enni....na azt még nem ettem mióta terhes vagyok,pedig már jól esne.


35 hetes km

2010. aug. 26. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!