Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17hetes kismama vagyok!...

17hetes kismama vagyok! Nagyon megkívántam a sört, ihatok egy pohárral? 4%-os az alkohol tartalma,2,5dl-es üvegben van.

Figyelt kérdés
Utálom a sört, de apa most hozott haza egy kartonnal, és mikor megláttam egyből megkívántam! :D
2010. júl. 13. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

szerintem simán, anya velem is ivott, tök egészséges vagyok:)

én múltkor vacsihoz bort ittam, persze csak néhány kortyot, de olyan jól esett.

25 hetes kismami

2010. júl. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
van alkoholmentes is:)
2010. júl. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem viszed túlzásba!!!1 üveg nem fog megártani!
2010. júl. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Alkohol mentes nincs itthon, ebben a dög melegben nem szívesen megyek el a boltba. Most hívtam a dokimat, azt mondta, hogy max fél liter sört szabad inni egyszerre. Annyit sose fogok.... A Napi 1 pohár vörösbort ajánlja, de annak több az alkohol tartalma azt mondja.... Megnyugodtam :DDD
2010. júl. 13. 16:35
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen, ha megkívántad igyál! Lehet, h két korty után nem is fogod kívánni.

Nekem azt mondta a dokim, h mindig azt egyek- igyak amit megkívánok, mert a szervezet azt hiányolja.

Teljesen más: pl. én az újhagymát kívántam meg, egyszerre 4et ettem meg és magában. :)

2010. júl. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
demég mennyire hogy ihatsz:)Én "sokszor"iszok,mert imádom,terhesség előtt is szerettem,csak mióta terjhes vagyok,a radlerre(ciromos sör)vagyok rákattanva,mondjuk annak 2,..nemtudom mennyi az alkohol tartalma,de azt szoktam inni,1héten 2-3szor,de van mikor csak 1szer..változó,meg alkohol menteset még.Nekem még a terhesség elején a dokim mondta a sört,hogy nyugodtan ihatok,meg a bort is,persze nem literszámra..:)Nekem is mindig azt mondta még hogy amit megkívánok,azt egyem-igyam.De boros nem vagyok egyáltalán,sörös annál inkább:) (36h)
2010. júl. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem az alkoholfogyasztás, teljesen mindegy, hogy minimális mennyiségről van-e szó vagy sem, nem ajánlott terhesen. Ennyit ki lehet bírni a baba érdekében, neki biztos, hogy nem esik jól. Annyi más finomság van:)
2010. júl. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!