Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetes terhes vagyok....

17 hetes terhes vagyok. Nagyon megkívántam az energia italt. Lesz baja a babának ha iszok egy-kettőt? Persze nem egyszerre.

Figyelt kérdés
2010. nov. 5. 19:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Rá van írva, hogy fogyasztása terhes nőknek nem ajánlott. Szóval szerintem ne igyál.
2010. nov. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem meg nyugodtan megihatod! Én is ittam, és minden rendben ment.
2010. nov. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%

En is ittam, es semmi baja nincs a Babamnak :)

Persze nem nagyon sokat, de azert ihatsz egy poharkaval, de inkabb reggel... ilyenkor este inkabb csak nehany kortyocskat, hogy megnyugodj tole :))

Jo babavarast!

2010. nov. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi!
2010. nov. 5. 19:54
 5/10 anonim ***** válasza:
Én hetek óta kívánom, de még nem mertem inni. Tudom, hogy nem lenne baja, de nem szeretnék mesterséges anyagokat, nehogy mégis... Tuttifrutti cukorkát eszek helyette... :D
2010. nov. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
semmiképp nem javaslom, energiaitalt vezettem be Mo-on. ugyanis ilyenkor Te másállapotban vagy és nem biztos hogy úgy reagálsz pl a taurinra, mint ahogy a terhesség előtt. Nem a babának lehet egyből baja, hanem Neked. Másrészt az ő pulzusát is felnyomod, de nyílván erről nem fog tudni szólni Neked ((:
2010. nov. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Épp erről a témáról volt valamelyik nap egy műsor a Kossuth Rádióban... Nem sok jót tudtak mondani sem az orvosok, sem mások az energiaitalokról... Sem gyerekeknek, sem kismamáknak egyáltalán nem ajánlott. Mivel sajnos nem igazán vizsgálja senki, hogy pontosan mit tartalmaznak, mekkora mennyiségben,és természetesen kísérleteket sem végeznek ezzel a körrel, így nem lehet tudni, hogy hogyan hat a gyerekekre és a magzatokra... Szeretem amikor valaki így áll hozzá:" Én ittam és semmi bajunk!"... vajon biztos, hogy nincs? És az mennyire biztos, hogy nem is lesz később vagy a kérdező babájának nem lesz? Én biztosan nem kísérleteznék a gyerekemen... persze a ti dolgotok :)
2010. nov. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
szerintem ha aggódsz úgy csináld, hogy csak a felét, az kb egy kávénak felel meg, később a másik felét.
2010. nov. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

néha-néha semmi bajod nem lesz tőle.

én is 17 hetes vagyok, már ittam kb.3szor. ennyi

2010. nov. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én nem ajánlom. Nagyon ártalmas maga az ital amúgy is. Emlékszem, mikor tesóm munkába menet minden nap megivott egyet reggel és a 3. napon mire beért az irodájába habot hányt, pedig nem hányos. És nem terhesen volt mindez. Szerintem nagyon egészségtelen.
2010. nov. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!