Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortól változik meg a mell...

Mikortól változik meg a mell mérete láthatóan ha babát vár vki?

Figyelt kérdés
És mikortól lesz láthatóan sötétebb a mellbimbó színe? Ez más más időpont? Összefügg azzal hogy fáj e vkinek vagy sem?
2011. okt. 3. 08:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én mellméretem nem változott semmit, ugyanolyan pici maradt... A szine viszont megváltozott, de nem tudom pontosan mikor.

36 km

2011. okt. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem kb 7 hetesen észrevehetően nagyobb lett a mellem, de ez lehet csak azért van mert 2. baba. Most vagyok 12 hetes terhes és a mellbimbóm már egészen barna. Nekem az első 7-8 hétig volt rettenetesen érzékeny, mostanra enyhült kicsit.
2011. okt. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem az elsőnél egyre nagyobb lett a terhesség alatt, most a másodiknál az első hónapokban megduzzadt, de aztán sajnos megint kisebb lett, és a 2 év szoptatás még jobban látszik rajta :( Szülés után biztos megint nagyobb lesz, úgyhogy pár hónapig, évig örülhetek talán...
2011. okt. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok, én még csak a 10. hetemet töltöm. Kíváncsi voltam mire számíthatok. Nekem első baba és még tapasztalatlan vagyok. Hol fáj és feszül a mellem, hol semmit nem érzek. Látható nagy változást még nem tapasztaltam.
2011. okt. 3. 10:33
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem nagyobb nem lett, terhesség előtt is nagyok voltak. A mellbimbóm sötétebb lett, de nem tudom mikor, valamikor az elején. És nem fájt soha, csak viszketett. Aztán az is elmúlt.

37hkm

2011. okt. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia!Én 15 hetes vagyok, első babámat várom és mostanra mintha úgy kikerekedett volna a mellem, a bimbó is sötétebb ja és a köldökömtől lefele is elindult egy nagyon halvány barna csík!Állítólag ez természetes és a hormonok csinálják!Boldog Babavárást:)
2011. okt. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik tünetem volt, amikor még nem tudtam, hogy babát várok, hogy szorít a melltartó, ami előtte jó volt. a Pozitív teszt után hetekig semmit nem változott, előtte 1 számmal kellett nagyobb melltartó, most viszont megint növésnek indult...(24 hetes vagyok)
2011. okt. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Atroposz ***** válasza:
Nekem előtte is nagy volt aztán 7.héttől beindult, apának nagyon tetszik a nagyobb mellem,néha iszonyatosan viszket ezért kenegetni kell.Sokkal érzékenyebb a hidegre.
2011. okt. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Sziasztok!


Én jelenleg 7 hetes vagyok, amúgy sem volt kicsi mellem, 85C, de most úgy meg van duzzadva, hogy alig férek bele a melltartómban. Van olyan akinek nagy melle volt eleve?

Remélem megáll a nővésben...mert halottam olyat is akinek nagy melle volt és egyáltalán nem nőtt a terhesség alatt...

2013. ápr. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Drávai Renáta ***** válasza:

Jelenleg 26 hetes vagyok,és az első hetekben-6.-7. hét körül sötétedtek a mellbimbóim-de alig.

A mellem előtte sem volt kicsi,de jócskán megnőtt még így is,kikerekedtek-férjem imádja,nekem kissé már fura.

Érzékenyek,néha fájnak,szárazak.

2016. jún. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!