Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik kollagent érdemes...

Melyik kollagent érdemes szedni kismamaként?

Figyelt kérdés

2021. jún. 18. 08:39
 1/4 anonim ***** válasza:
32%
Ha csak kollagént szedsz akkor mindegy, mert egyik sem fog hatásosan beépülni.
2021. jún. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
30%

Miért akarod szedni? Striákra? Most ezt nyomatja mindenki. Elmondom, 💩-se ér rájuk 😂

Ha olyan a genetikád fejen is állhatsz, akkor is előjönnek 🤷‍♀️

2021. jún. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
69%
Jutavitet szedtem. Nem ért semmit, borzasztóan stírás lett a hasam már a terhesség alatt. Ha olyan a genetika, hiába bármilyen kollagén. Persze nem vesztesz vele semmit, lehet neked beválik.
2021. jún. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
67%
Ha striákra akarod, akkor elmondom : én 4. hónaptól kentem a hasamat olajokkal, mert húzódott és viszketett a bőröm nagyon.Olíva olajat és kókuszolajat használtam felvàltva ( mert krémektől testápolóktól viszketés volt )A végén óriási hasam volt, mint az ikreknél szokott lenni. De nem lett egy csíkom se pedig 36 voltam. A kollagénről csak most hallottam, a derekam miatt iszok Scitecet hogy ne fájjon, és olyan puha a bőröm hogy hihetetlen.
2021. jún. 30. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!