Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vitamin másnak?

Terhes vitamin másnak?

Figyelt kérdés
Gyerek vállalás előtt állunk. Elkezdtem magzat védő vitamint szedni. De nem bírom. Egyfolytában rosszul vagyok tőle ég a gyomrom. Bármikor is veszem be. Arra gondoltunk ha én nem bírom beszedni a férjem mint vitamint beszedhwti vagy ő ne? Lenne rá valami káros hatása?

2021. jún. 15. 07:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
35%
Nem véletlen terhes vitamin... majd ha a férjed terhes lesz, nyugodtan add neki 🤦‍♀️
2021. jún. 15. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
A terhesvitamin nőknek van kitalálva, mivel a nő hordja ki a babát, az ő szervezetét kell erősíteni. Bár mivel vitamin, nem lenne baja a férjednek, de akkor se szedetném vele. Szerintem válts vitamint, és nem lesz gond.
2021. jún. 15. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Melyik ez a vitamin?
2021. jún. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Jutavit
2021. jún. 15. 07:53
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A férjednek baja nem lesz töle, csak a terhességre nézve nincs hatása a készítménynek, mert nem ö terhes.
2021. jún. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%
Én kiprobaltam egy csomot, és mindtol rosszul voltam. Hiába vettem be kajaval, bárhogy mindigextra hanyingerem volt. Aztán elkezdtem ejjelre szedni, de egyik éjjel olyan rosszul voltam tőle, hogy azt hittem meghalok. Rázott a hideg, hanynom kellett folyton, bokakoltam, szornyen ereztem magam. Amióta nem szedem semmi bajom :D most vagyok 6 honapos terhes. C vitamint szedek, magnézium, sokat vagyok a napon(d vitamin), és meg folsavat kene de teljesen kiment a fejembol szóval nem szedem. Változatosan etkezem, sok gyümölcs, zoldsegeket is probalok. :)
2021. jún. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ezt nem ismerem.Nekem az elevit vált be,mert a femibiontol ment a hasam.
2021. jún. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz egy multivitamintól baja a férjednek.
2021. jún. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm akik a kérdésemre válaszoltak.
2021. jún. 15. 08:24
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem a legjobb összetétel neki, inkább egy kismamás csoportba tedd fel egy tábla csokiért :)
2021. jún. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!