Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megkaptam a kínai vakcinát 2...

Megkaptam a kínai vakcinát 2 hete, most derült ki, hogy terhes vagyok. Ilyenkor a második oltás hogy van?

Figyelt kérdés

Voltam is dokinál, 9 hetes vagyok. Mondta, hogy nem probléma az első oltás, ez miatt nem kell elvetetni, külföldön oltanak is vele terheseket, de a másodikat ne adassam be.

De most gondolkozom, hogy akkor ugye a kártyámat érvényteleníteni fogják, de nekem az kell, mert megyünk majd nyaralni és szálláson elkérik. Ilyenkor hogy van ez? Másodiknak pfizer? Vagy kínai? Aki volt hasonlóan mit csinált?



2021. jún. 16. 10:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
5%
Én simán beadatnám.
2021. jún. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%
Ilyen helyzetben nem voltam ,de az tuti, hogy a vakcinákat nem keverik. Ha kínait kaptál, nem fognak más fajtát beadni.
2021. jún. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
46%
Hát én pont két vakcina között lettem terhes. Pfizert kaptam. Nem terveztük így, de összejött. Mire kiderült, hogy terhes vagyok, a másodikat is megkaptam. A doki nyugtatott, hogy rendben lesz minden. 10 hetes vagyok, kicsit félek. Ha tudtam volna a terhességről, a másodikat nem adattam volna be csak később.
2021. jún. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
Szeritnem egy baba fontosabb, mint egy nyaralás, azt át lehet tenni későbbre is akár. Én nem adatnam be, de ez az én véleményem, jobb ha kikered ezzel kapcsolatban az orvosok tanácsát.
2021. jún. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem erről egy orvost kérdezz meg
2021. jún. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Ugyanebben a cipőben járok. Én az oroszt kaptam. Nem adattam be a 2.-at, az orvosaim is ezt javasolták. 6 hetesen kaptam az elsőt (természetesen nem tudtam, hogy terhes vagyok) most vagyok a 17. héten, szerencsére a baba egészséges. Én nem kockázatok. Próbálom kideríteni, mi a helyzet ilyenkor a kártyával. Ha tudok vmit jelentkezem. Vigyázz magatokra
2021. jún. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Nem szeretném beadatni a másodikat, nem igazán arról szólt a kérdésem, leginkább a kártya érvényessége érdekelne.

Utolsó, megköszönöm ha megtudsz valamit és megírod :)

2021. jún. 23. 17:10
 8/11 anonim ***** válasza:
második oltást ha be adatod,akkor szülés után
2021. jún. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Szia, 6-os vagyok. Most kaptam azt a választ, hogy a kártya visszavonásig érvényes, és nem fogják visszavonni. De nem vagyok teljesen biztos, hogy értették a problémámat. Az én kártyám esetében júl. 5-én jár le a 3 hónap. Szóval ha máshogy nem, tapasztalati úton akkor már meg tudom mondani visszavonták-e. Remélem tudtam azért segíteni
2021. jún. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen hogy megírtad :) de lassan már nem kérik a kártyát sok helyre :)
2021. júl. 2. 07:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!