Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terheségeitek során,mell...

Terheségeitek során,mell méretetek,meg a ruha méreteitek is nőttek?

Figyelt kérdés

2021. jún. 18. 21:37
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Egyik sem.
2021. jún. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyik sem!

Pedig úgy vártam h lesz cicim 😄

De nem lett.

A ruhákkal is bajban voltam, mert alig volt olyan amibe belefér a pocakom, de nem lóg rajtam (tehát nem 2számmal nagyobb)

2021. jún. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%
Hát akkor én vagyok a kivétel. A mellem b-rol d-re nőtt. A ruhameretem nem. Vagyis.. terhesség alatt 1szamot nőtt, majd szülés után visszaállt.
2021. jún. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
A feleségem eredetileg B-s melle a terhesség és a szoptatás alatt D-s volt, álomszép, nagy, telt mellei lettek, de szerencsére a szoptatás befejezése után is megmaradtak nagynak, azóta is D-s melltartót hord. Csak a melle "állaga" változott meg, valahogy puhábbak, "elomlóbbak" lettek a mellei. De szép nagyok maradtak.
2021. jún. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Nekem eddig (még a terhesség felénél sem járok) 3 kosárméretet nőtt a mellem, és eddig sem volt kicsi :/ A ruhaméretem egyelőre nem változott, annyi, hogy már a nadrágokat trükkösen kell begombolnom.
2021. jún. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%
Egyik sem
2021. jún. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
37. hétben vagyok, mellméret 80C-ről 85E-re (remélem ennél nagyobb már nem lesz) a ruháim ugyanúgy rámjönnek (ami elég sztreccses vagy bő a hasamra) cicanacit most vettem (nem kismamát, simát) ugyanolyan méretet, mint terhesség előtt, teljesen jó.
2021. jún. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem változott egyik sem. Azthittem a cicim majd nőni fog kicsit legalább...de nem😔

Második babával vagyok terhes, de egyiknél sem nőtt semmit. Ez ám a szivás😄 de legalább a ruhaméretem sem. Ennek örülök

2021. jún. 21. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Cici,fenék,hasra nőttem. 42N
2021. jún. 21. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A mellem változatlan maradt, az szülés utáni napokban nőtt egyszerre 2 kosárméretet, úgy is néztem ki, mint valami autós térkép :D Ugyan még szoptatok valamennyit, de már csak reggel-este egy keveset, és a cicim maradt a nagyobb kosárméret, bár cserébe a kis peckes, hetyke cickókból most ilyen tacskófül-effektus varázsolódott, szóval nem biztos, hogy örülök a változásnak.

Ruhaméret változatlan maradt. Ugyan terhesség alatt kismamaruhákat hordtam, ami értelemszerűen a pocaknál kicsit lazább meg rugalmasabb, de maga a méret, amiben vásároltam, maradt. Szülés után kellett lecserélnem a teljes ruhatáram, mert pár hónap alatt ledobtam magamról 15 kilót így a terhesség előtti súlyomhoz képest, szóval az egy kicsit változtatott a ruhaméreteken. Ez nem tudom, mennyire lesz tartós, most a másodikat várom, egyelőre még nem híztam vissza az első terhességem előtti szintre, szóval kiderül.

2022. máj. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!