Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sok a 7 kg súlygyarapodás a...

Sok a 7 kg súlygyarapodás a 25. hétig?

Figyelt kérdés
A 18. hétig meg sem mozdult a súlyom. Most pedig már 7 kilót híztam. Nem sok az a heti 1 kg. A labor eredményeim és a vérnyomásom rendben van. A terheléses cukor is. Félek, hogy sok lesz a vége.
2008. dec. 8. 11:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne izgulj. Mindenkinel mas...Azt tudom hogy magyarorszagon nagyon durvak a vedonok, es cseszegetik az embert (rengeteg ilyet olvastam ezen az oldalon) de szerintem ne foglalkozz vele. Ha ugy erzed mindent megteszel a baba es a te egeszsegedert akkor minden rendben. (sok zoldseg gyumolcs) A te lelkiismereted legyen tiszta. En a 20.hetig nem hiztam. Azota 10 kilot. Most vagyok 30 hetes, szoval heti 1 kilo. De nem erdekel. A parom imad, a babo jol van bent, aktiv jon megy mocorog rugkapal. En boldog vagyok tole.


Boldog babavarast

2008. dec. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Butaság azért izgulni. Kit érdekel 1-2 kg súlyfelesleg ha egészséges a babád? Hidd el nem fogsz sokat hízni. Ha meg igen utána leszaladgálod a babád miatt.

33 heteske a +13 kg-mal

2008. dec. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szeintem nem sok. En 26 hetes vagyok es 10 kilonal jarok.

En az elso perctol kezdve hizok, de egyenletesen.

A sulygyarapodas egeszseges merteke:

20. het 6 kg

25. het 8 kg

30. het 10 kg

35. het 12 kg

40. het 14 kg


Eddig nagyon jol haladsz!

2008. dec. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! En 1.70 m magas vagyok, es amikor terhes maradtam, akor 50 kg voltam, szoval gebe voltam... Egesz szulesig 20 kg tettem magamra, 70 kg lettem, de mivel nem vagyok alacsony, es borzaszto sovany voltam elotte, ezt a 20 kg eszre sem lehetett annyira venni. Az amugy szigoru orvosom sem szolt semmit, szoval szerintem ez attol fugg, milyen a testalkatod. Szerintem kapjon meg minden jot a baba, az a fo, persze tulzasokba sem szabad esni.

Sok egeszseget kivanok nektek!

2008. dec. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok! Köszönöm szépen a megnyugtató válaszokat! Nem is annyira a 7 kiló aggaszt, hanem , hogy ezt hetente kilónként szedtem fel. Bár azt mondják, hogy a 30. hét után megáll egy kicsit. Majd meglátjuk. Boldog babavárást Nektek!
2008. dec. 8. 12:54
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia én a 6. hónapig szinte csak pár kilót híztam.Igaz addig dolgoztam is álló munkát-eladóként.Összesen 14kg híztam.Volt hogy 2 hét alatt 3kg,de az is előfordult,hogy 2hét alatt csak 60dkg.És engem igen is cseszegettek a vége fele,hogy sok lesz,de szerintem nem lett sok.

Sokszor keveset enni és többet inni.

2008. dec. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, emiatt ne edd magad! Én 29 hetesen 20 kilónál járok, de nem izgatom magam emiatt, tenni nem tudok ellene, normálisan táplálkozom, s mégis amit megeszek, az rajtam marad. Majd utánna lefogysz.
2008. dec. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!