Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem furi ez a súlygyarapodás?...

Nem furi ez a súlygyarapodás? A 14. hétig 1 kg, most 17+2 vagyok és feljött újabb 2 kg! Nem rohamos ez?

Figyelt kérdés
2009. júl. 28. 12:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy!Ugyan már!

Én minden hónapban kettesével szedtem a kilókat,aztán a 30. héttől,amikor azt mondják,hogy a legtöbbet hízol,én nem híztam semmit.Így idáig 12 kg ment rám fel.Ami pedig pont jó.

Ezen ne izgulj!1-2 kg havonta teljesen normális.


39h

2009. júl. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Váúú! Remélem, nem fogyókúrázol terhesség alatt, mert azt azért remélem tudod, hogy nem tesz jót a gyereknek!!! Csak mert ez már szinte arra utal... Amúgy meg az elég egyértelmü, hogy az ember minnél inkább elörébb halad a terhességben, annál jobban hízik. Tehát nem az elsö 3 hónap alatt szedi fel a nagy súlyt. Ennyi idös terhesen egy terheskönyv szerint a normális súlygyarapodás 2,5 és 4,5 kg között van amúgy. Szóval te pont beletrafáltál a normális közepébe. De ne a mérlegre koncentrálj, hanem hogy egyél rendesen!!!
2009. júl. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy rohamos, én 60 kg-al kezdtem, heti 1-2 kg-ot híztam! 30 hétre feljött 32 kg, s ott megállt. 92-vel mentem szülni, akkor egy hét alatt lement 15 kg.

5 hós a babám még szoptatok, többet eszek mint terhességem alatt, s nem hízok. Majd ha abba marad a szopi 3 hónap alatt le lehe dobni a mardék 15-öt is.

Ne foglalkozz a súlyoddal, egyél ami jól esik, s annyit amennyit akarsz.

Én úgy voltam vele a lényeg az hogy a pociban mindent megkapjon a baba, s ha hamarabb születne legyen súlya, mert az számít a babáknál, minél nagyobb annál több esélye van! Nem most kell diétázni :)

2009. júl. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi!Amúgy nem fogyózok,dehogy!Csak hirtelen 3 hét alatt gondoltam sok a két kiló!Amúgy a hasam nőtt hatalmasat.Már a 3. baba lesz de ilyen idősen ekkora még egyiknél sem volt a hasam!Az igaz,hogy minden mérlegeléskor azt várom mit szól majd a védőnő:(De rendszeresen eszek,nem kis adagot:)Csak annyira súlykolják belénk,hogy ne legyen több 12 kilótól az össz felszedett súly:(
2009. júl. 28. 12:29
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok.

Utálom,mikor a védőnők akarják meghatározni,hogy mennyit hízzunk.Nehogy már a szakkönyv diktáljon.Legyen terhes,és majd megnézem hogy parancsol megálljt a kilóknak.Nem kell ezt olyan véresen komolyan venni.Nekem próbált volna valamit szólni...

Majd szülés után leadjuk.Vagy még akkor sem,mivel szoptatunk...na és akkor mi van?

2009. júl. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ez a "többlet" egy nagy butaság. 17 kg híztam a terhesség alatt. Nézték a cukromat, hogy hátha attól hízok így , de semmi baj nem volt és a baba is jól fejlődött. Már eltelt 2 hónap és újra versenysúlyomnál vagyok. Én amondó vagyok, hogy igen is egyen a kismama mindent , amit megkíván. Ne zabáljon (bocsi!) , egyen, ami csak jólesik. (főzelékeket, levest is!)

2009. júl. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Így igaz,megyek és eszek egy tányér spenótot!Imádom és egészséges!Kösz mindent:)
2009. júl. 28. 12:40
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Abban jó sok a vas!Jó étvágyat!
2009. júl. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én 16 hetes vagyok, eddig nem híztam. Nekem azt mondta a védőnő, hogy a 6. hónap végig kell tartanom ezt a súlyt. Nem hiszem, hogy ez lenne a normális!!! :-(

Lassan a félidőnél leszel, és még csak 3 kilót híztál! Ez így teljesen jó! :-)

2009. júl. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
6.hó végégig????!!!!Húhh ez nem komplett:)
2009. júl. 28. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!