Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Masodik terhesseg soran...

Masodik terhesseg soran lesznek terhessegi csikok ha az elso terhesseg alatt nem volt egy darab sem?

Figyelt kérdés
Azert kerdem, mert a masodik es tobbedik terhesseg eseteben a pocak hamarabb latszik. Gondolom az izmok stb mar egyszer kinyultak es emiatt a bor is hamarabb fog kinyulni, netan kicsikosodni? Azon gondolkodtam, mivel nekem a terhesseg soran egy darab csikom sem lett, ha esetleg elkezdenek feluleseket csinalni hogy visszaerosodjon a hasizmom, akkor a kovetkezonel sem csikosodnek ki? Tapasztalatok?
2010. aug. 25. 23:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Elsőnél (28 évesen), és a másodiknál,(37 évesen) sem lettek csíkjaim.

Anyukámnak se, pedig a hugaim ikrek, jó nagy hasa volt velük.

2010. aug. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Anyukám azt mondta, az első szülésnél nem lett csíkos, a másodiknál lett egy-kettő, a harmadiknál pedig teljesen kitigrisesedett. De ebben benne van az is, hogy eltelt közte hét év, az elején még nyilván rugalmasabb is volt a bőre, illetve volt még türelme kenegetni meg ilyesmi.
2010. aug. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ugy latom akkor megoszlanak a tapasztalatok. Elsot 24 evesen szultem, most 25 vagyok. A kovetkezo nem tudom mikor lesz, gondolom max. 3 even belul tutira.
2010. aug. 25. 23:32
 4/8 anonim ***** válasza:
Az elsőnél nem lettek csíkjaim, a másodiknál sajnos igen. 2 év különbség van a kettő között.
2010. aug. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

3 gyermekem van,6 éven belül jöttek. Óriási hasam volt mind a hárommal,híztam is rendesen,de egy csíkom se jött ki.

Szerintem ez alkati kérdés,van aki szerencsésebb,van aki nem.

Azért nem árt kenni a bőrt valami jó testápolóval.

2010. aug. 26. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem az elsőnél semmi csik,most 36. hétben járok de eddig se jött ki rajtam remélem mostmár nem is fog 2 hét múlva császárom lesz.

A pocim pedig nagyobb mint az előzőnél.

Akkor 35 voltam, most 39 éves vagyok.

A mostani terhességemnél 8 kg híztam, ez előzőnél 7kg jött fel.

További szép napot neked.

2010. aug. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
4 gyereke van,egy csíkom sincs. Semmivel nem kentem magam, mert a bőröm nem bírja a kencéket. Szerintem az, hogy lesz-e csíkod, a géneken múlik. Anyu két gyereket szült, ő se csíkos :) Ja! én nem tormáztam egyik terhesség után se. A 3 nagy 5,5 év alatt született.. a kicsi 10 évvel a 3. gyerkőc után. Egyébként a csíkoknak az izmokhoz nincs köze. A bőr megnyúlását a kollagénrostok, kötőszöveti rostok megnyúlása, elszakadása miatt alakulnak ki. [link]
2010. aug. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az utolsóval értek egyet(mármint az én példám is ezt mutatja) 3 gyermeket szültem mindegyik 4-5 kiló között volt és egyetlen csíkom sem lett,sem hason,sem combon,sem mellen.Soha semmivel nem kentem magam.

Most várom a negyediket és nincsenek új csíkjaim feszes a bőröm.

Van olyan kolléganőm aki egy gyermeket szült és utána úgy nézett ki,hogy....a melle,feneke,hasa.El is ment plasztikáztatni.

Ez teljesen alkati kérdés,kinek milyen a genetikája.


35 hetes km.

2010. aug. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!