Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyivel jobb eredményt ad...

Mennyivel jobb eredményt ad mindenféle téren a 4D-s ultrahang betöltött 12. hét napján, mint a sima 2D-s?

Figyelt kérdés
Ezzel is látszik, ha van valami vérömleny??? És tényleg esetleg elfordulhat, hogy látszana a baba neme??? Pont 12 hetes leszek 2 hét múlva, akkor megyek 4D-sre hogy minden rendben van-e. Sajnos tegnap, tegnap előtt kórházi ügyeleten dekkoltam vérzés, illetve barnás, véres vizes folyás miatt. Emiatt mennem kell 2nap múlva uh-ra, de mivel ez nem volt betervezve, mivel nem tudtam hogy majd vérezni fogok a hétvégén, a 4d-s uh-ra múlt héten kértem időpontot. Ami most lesz, az csak sima 2D-s lesz amúgy. Mik a ti tapasztalataitok ilyen korán a 4d-s ultrahanggal?
2008. dec. 8. 13:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia, jó a 4d sztem menj el biztos ami biztos, minden sokkal jobban átszik, de neme még nem hinném h kiderül, ha olyan 14-15 hetesn mennél 4d re kiderülne már...átjelentkezni nem lehet??

vagy vérzés miatt mennél arra is??

2008. dec. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az en dokim szerint a 4D ultrahang egeszsegügyi szempontbol nezve semmivel sem er többet mint a 2D-s.Szerinte csak ha kiväncsi valaki a baba nemere,es a baba kinezetere,akkor erdemes elmenni 4D-s ultrahangra.A multheten kerdeztem,es ezt a välaszt kaptam.

A baba nemet viszont szerintem nem lätni meg a 14-15 heten.

Boldog babaväräst!

2008. dec. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én voltam 12 hetesen 4D és bizony jól tettem annak idején .Minden jobban látszik.de a nemét még nem tudják megmondani,majd csak pár hét múlva.Kellemes babavárást és ne izgulj,pihenj sokat!
2008. dec. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem, mert sok lány írta itt, hogy náluk úgy feküdt a baba, hogy látszott a neme, persze ilyenkor csak pici a valószínűsége. Főleg azért szeretnék menni, mert állítólag ezzel jobban átlátják, ha vmi baja van ,vmije nem jól fejlődik, stb.... Meg a vérzés miatt is. Most megint görcsöl a hasam, lehet addigra már el is vetélek, a jó ég tudja. :(
2008. dec. 8. 16:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha téged megnyugtat menj el 4d-re-(Az előző író vagyok.)Nekem semmi tünetem nem volt,csak azért mentem el,mert az orvosom azt mondta nem lát szívhangot és a gerincem felé van fordulva a baba.Én nem hittem neki és jól tettem.Sajnos aza terhesség elhalt,anélkül,hogy bármi jele lett volna.Azóta van egy 2 éves kisbabám és most újra 5 hetes vagyok.Nem akartalak megijeszteni de én azt mondom azota az ösztöneidre hallgass.Pihenj sokat.
2008. dec. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!