Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megtudná valaki mondani, hogy...

Megtudná valaki mondani, hogy Szegeden mennyibe kerül a 4D-s ultrahang és, hogy jobb-e mint Kecskeméten?

Figyelt kérdés
2009. jún. 15. 10:03
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi a Medicenterben voltunk 14500 Ft, de én oda nem mennék vissza soha többet 4D-re. Úgy hallottam, hogy a Bérkert soron nagyon jó gép van, jó felvételt készítenek, szakértelem is meg van hozzá és közel hasonló az ára. Én a Kecskemétire esküdtem, de sajna nem vitt el a párom oda (mostmár ő is bánja)

2009. jún. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem nincs összehasonlítási alapom, mert csak az egyik helyen voltunk (Kecskemét, Bérczi Ildikó magánrendelésén) De Őt tudom ajánlani! Nagyon kedves, és nagyon elismert szonográfus! Az Ő méréseiben megbízom! 13 ezer ft volt, ebben van 1 db színes kép és a dvd-re rögzíti az egész vizsgálatot, ami 8 perc volt. Kápolna utcán rendel!

Üdv: 34 hetes kismama

2009. jún. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én szegedi vagyok,de 4D-re Kiskunfélegyházára megyek(ma).

Nagyon jókat hallottam róla.6500 Ft és legalább 45 percig vizsgál,nagyon alapos.A telefonban nagyon kedves és alkalmazkodó volt az időbeosztásunkhoz.Az ismerősünk volt és neki éppen aludt a babája,ezért a elküldte őket sétálni,hogy felébredjen a picúr és minél jobb képeket csináljon.

A 6500 Ft-ben benne van a dvd(ezt Ő adja)és a képek is.

Már én is nagyon izgulok milyen lesz!

30 hetes kismama

2009. jún. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Nálunk a vizsgálat kb 25 percig tartott, felvette a doki az egészet szintén, meg képes cd-t is adott, amin csak a képek vannak, meg nyomtatott ki képeket is, de hiába, mert nem sikerült szép 4d-s képeket csinálni. Ezért nem is fizetették ki a teljes összeget.

Szerintem én Kecskeméten nem arról hallottam, mint a másik válaszoló, hanem egy flegma pasiról, de már évek óta csinálja, és vitathatatlan a szakmai tapasztalata. Szegeden a Bérkerten a Sári és a Sikovanyecz csinálja.

2009. jún. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ja bocs,az utolsó vagyok.

A kiskunfélegyházi 4D-t a korházban csinálják,a szonográfus Kurai István.Tel:06-70/314-3014

Ha érdekelne!

:)

2009. jún. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is Kiskunfélegyházát javaslom, nálunk is nagyon alapos volt, mi is kb. 40 percig nézegethettük a bébitojásunkat és nagyon jó élmény volt. Biztonságban éreztük magunkat a tudása kapcsán és keveset beszélt fölöslegesen, át tudtuk magunkat adni az élménynek. készüljetek a kérdéseitekkel előre, ha van, mert mi teljesen leblokkoltunk az élmény hatására!
2009. jún. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

12:48-as vagyok!

Írtam,hogy tegnap voltunk a kiskunfélegyházi 4D-n.

Hatalmas élmény volt!!!!!!!

Gyönyörű a csajszink!

A szonográfus meg iszonyatosan jó fej volt,nagyon megnyugtatott a stílusa,kedves volt és látszik,hogy nagyon érti a dolgát.A tetőtől talpig megvizsgált,megszámolt a kis ujjait,a veséjét a szívét a pocakját,megnézte a köldökzsinor mindhárom erét.45 percig voltunk nála,ha tudom,hogy ennyire megnyugtató akkor már hamarabb elmentem volna hozzá.

Bár a babánk aludt lelkiismeretesen ébresztgette,nem volt ideges tőle vagy türelmetlen.Igazán szép képeket csinált és az egész vizsgálat rajta van a dvd.

Én csak ajánlani tudom!

2009. jún. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a választ!
2009. jún. 16. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!